מ.ס אשדוד צפויה לצאת ממחר (חמישי) לטבריה על מנת לחזור לשגרת האימונים שלה. על פי התכנון שאת פרטיו האחרונים מנסים לסגור בשעות הקרובות, הקבוצה כולה תשהה בבית מלון בעיר הצפונית עד יום שבת לפחות ותחזור להתאמן לראשונה מזה שלושה ימים.

בצל ביטולי האימונים בקבוצות האחרות בליגת העל, גם במ.ס אשדוד החליטו שלא לקיים את אימון הערב היום שאמור להתקיים אחר הצהריים באצטדיון הי״א. תחת המטח הכבד שעוברת העיר בשעה האחרונה לשחקנים נמסר מהקבוצה: ״בעקבות ההחמרה במצב האימון מבוטל. תישארו בבתים. אנחנו מנסים למצוא פתרון״.

מכבי חיפה שלחה וקדם יותר מכתב למ.ס. אשדוד, יריבתה הבאה במשחקי הליגה, הנמצאת באזור  תחת אש בעת הזו, בו היא הזמינה אותה לצפון להתאמן על מנת לשמור על שגרה והיא תעמיד  לרשותם את מתקן האימונים "קצף" שבחיפה. 4 הזרים של הקבוצה מהדרום ננאד סבטקוביץ’, מוסא בגאיוקו, מונטרי קמהאני ומוגיס זאקריה כבר מתאמנים במגרשי האימון בקצף ומקבלים אירוח מלא מאנשי מכבי חיפה.

שחקני מ.ס. אשדוד באימון, מחכים להוראות פיקוד העורף (נעם מורנו)שחקני מ.ס. אשדוד באימון, מחכים להוראות פיקוד העורף (נעם מורנו)

במועדון סיפרו כי ישנו ממד באצטדיון שיכול להכיל את כל השחקנים ואנשי הצוות של הקבוצה הבוגרת למקרה ותישמע אזעקה בעיר בעוד זמן הכניסה למרחב מוגן בעיר הוא 45 שניות, אך מנגד, ישנם מספר שחקנים בקבוצה שחוששים להתאמן בתנאים האלה ובעיקר אחרי הלילה שעברו תושבי ישראל. חלק משחקנים הזרים של הקבוצה הביעו חשש ופחד מהתמודדות עם המצב הנוכחי ובמועדון מנסים לנסות להרגיע אותם באמצעות שיחות וסיוע ככל הניתן בשעת הצורך.

חניית אצטדיון טרנר לאחר נפילת הטיל

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל