מכבי חיפה חגגה הערב (שני) עם 0:2 יקר בסיום, אך המחצית הראשונה בסמי עופר אמנם הסתיימה ללא שערים, כשהייתה חמה במיוחד עם הרבה עבירות, כרטיסים ותיקולים משני הצדדים. אולם, השיא הגדול היה בכרטיס האדום מעורר המחלוקת שראה דנילו אספרייה עם שני צהובים תוך שניות ספורות, רגע לפני הירידה להפסקת המשחק. 

בספסל של הפועל באר שבע קיבלו את החלטתו של השופט אוראל גרינפלד בזעם גדול, כשגם התרחש עימות בין חלק מאנשי האדומים שבספסל לקהל מכבי חיפה שנמצא ביציע הקרוב. אגב, אחרי שנרגעו הרוחות רותם חטואל נשלח לחדר ההלבשה על מנת להירגע. כאמור, בהפועל ב”ש זעמו על גרינפלד ואמרו: "שופט יהיר, בא כמו תמיד לגנוב את ההצגה. בושה וחרפה".

בנוסף, מי שלא הסתירה את זעמה על גרינפלד בסיום היא טניה ויטור, אשתו של בלם האדומים, מיגל ויטור, שהעלתה סטורי בחשבון האינסטגרם שלה עם אימוג’י של כרטיס אדום לצד שני סימני שאלה, וכתבה: “איזו בושה”. לאחר מכן הרחיבה בפוסט: “בכל המקצועות יש השלכות לטעויות, אבל בכדורגל? מה שקרה היום בחיפה היה בושה וחרפה. אני מצטערת, זה כל כך קל לצחוק על העבודה של קבוצה שלמה וזה כל כך קל לגנוב את ההצגה במשחק כל כך חשוב. האם זו האמת בספורט? השחקנים והאוהדים בכדורגל הישראלי ראויים ליותר”.

דנילו אספרייה מורחק (רדאד ג'בארה)דנילו אספרייה מורחק (רדאד ג'בארה)
אנשי הספסל של הפועל באר שבע בעימות עם אוהדי מכבי חיפה (רדאד ג'בארה)אנשי הספסל של הפועל באר שבע בעימות עם אוהדי מכבי חיפה (רדאד ג'בארה)

עוד קודם, ניקיטה רוקאביצה, הכוכב של האדומים שהיה אמור לפגוש את האקסית בירוק לקרב יוקרתי ומסקרן, מתח את השריר במהלך החימום ובעקבות זאת החלוץ הוצא מהסגל של אליניב ברדה, את מקומו תפס יוג’ין אנסה.

העונה רוקאביצה, שכזכור היה מכוכבי מכבי חיפה בשנים האחרונות, הפך לבורג משמעותי גם בקבוצה הדרומית של אלונה ברקת. בסך הכול החלוץ כבש העונה 10 שערים, להם הוסיף 2 בישולים ב-25 הופעות בליגה.

ניקיטה רוקאביצה יורד מהמגרש (רדאד ג'בארה)ניקיטה רוקאביצה יורד מהמגרש (רדאד ג'בארה)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה