במכבי חיפה החלה הספירה לאחור לקראת משחק העונה ביום שני מול הפועל באר שבע בטוטו טרנר. כל 1,500 הכרטיסים שהוקצו לטובת אוהדי הירוקים אזלו בתוך שעות בודדות. האלופה תגיע במומנטום אדיר של תשעה ניצחונות רצופים בליגה ותנסה להגיע לניצחון העשירי מול היריבה הכי חזקה שניתן היה לפגוש.

המסר שיוצא מהמועדון הוא לשמור על צניעות ולכבד את היריבה: "ב"ש לאורך כל השנה עד כה נחלה הפסד אחד בלבד, והמשחק בבאר שבע לעיני הקהל שלהם, מה שאומר שמצפה לנו משחק סופר קשה. יש לנו קבוצה מספיק טובה כדי להצליח ונהיה ממוקדים במטרה", אמרו במכבי חיפה.

שחקני מכבי חיפה (רדאד ג'בארה)שחקני מכבי חיפה (רדאד ג'בארה)

במישור המקצועי, לרשות המאמן ברק בכר יהיה סגל מלא, ובכלל זה ראיין סטריין שחזר מפציעה. לגבי ההרכב, נראה שהסוגיה העיקרית תהיה האם חוסה רודריגס יפתח ב-11 או יתחיל בספסל. אם יוחלט שהספרדי יפתח, השאלה תהיה על חשבון מי. רודריגס שיחק לאחרונה בעמדת המגן הימני או השמאלי.

בינתיים, סאן מנחם חזר והציג יכולת טובה בשני המשחקים האחרונים. הוא צפוי לפתוח בכל מקרה ואם רודריגס ישחק, זה יהיה כנראה על חשבון רז מאיר, שנפצע במשחק האחרון. בקישור ובחלק הקדמי לא יהיו שינויים. דולב חזיזה יחזור לעמדת הקיצוני, ודין דוד יוסט חזרה לעמדת החלוץ הכל כך אהובה עליו. עומר אצילי ישחק בכנף ימין, כאשר גודסוויי דוניו יחזור לספסל. במכבי חיפה מחמיאים לבן שהר שבכל פעם שמשתלב עושה פעולות טובות ומאיים על השער.

בן שהר (עמרי שטיין)בן שהר (עמרי שטיין)

בתוך כך, יובל אשכנזי שעזב את הירוקים למכבי נתניה נפרד בפוסט: “היום אני נפרד מהמועדון שהיה לי בית בשנים האחרונות, פרידה מלאה ברגש והערכה, אני נפרד מהקהל המטורף והמרגש שהיה איתי ולצידי לאורך כל הדרך במלוא העוצמה והכוח, קהל שנתן לי גב ומוטיבציה אדירה! עברתי שנתיים וחצי מדהימות שבהן השתדלתי לתת את כל כולי בכל יום, בכל שעה, בכל אימון ובכל משחק מתוך מחויבות גדולה לקבוצה ולחולצה. אני רוצה להודות לכל האנשים שליוו אותי והיו לצידי בתקופה הזאת, ברגעים הטובים וגם ברגעים הפחות טובים. אני מתקדם לאתגר הבא, מלא בהערכה והכרת תודה על מה שיש ועל מה שיבוא. אוהב את כולכם, תמיד תישארו בליבי”.

יובל אשכנזי נפרד מאוהדי ושחקני מכבי חיפה (עמרי שטיין)יובל אשכנזי נפרד מאוהדי ושחקני מכבי חיפה (עמרי שטיין)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל