מכבי חיפה תקיים הערב (רביעי) בסמי עופר את האימון המסכם שלה לקראת המפגש מחר ב-20:00 מול טורסהאבן מאיי פארו. מדובר במשחק אחד מתוך שניים שבסיומם, הקבוצה של ברק ברק תוכל להעפיל לשלב הפלייאוף המכריע, על הזכות להגיע לבתים בקונפרנס ליג.

הגומלין יתקיים בשבוע הבא והמטרה תהיה מן הסתם להשיג מקדמה שתאפשר לקבוצה לעבור לשלב הבא בהצלחה. הירוקים לא מקלים ראש ביריבה מאיי פארו, שבארבעת המשחקים האחרונים זכתה בניצחונות עם יחס שערים של 0:17: "מדובר בקבוצה טובה. הם פיזיים ולא פראיירים בכלל. משחקים כדורגל. אנחנו צריכים לשחק את הכדורגל שלנו ולעשות תוצאה טובה".

מוחמד אבו פאני חוגג (עמרי שטיין)מוחמד אבו פאני חוגג (עמרי שטיין)

כ-16 אלף אוהדים אמורים להגיע לסמי עופר כדי לעודד ולתמוך בקבוצה. בחיפה אומרים שבהתחשב בימי הקורונה והעובדה שהרבה מאד אנשים נופשים בתקופה הזאת הרי שמדובר בכמות נאה מאד של קהל.

במישור המקצועי, ברק בכר "נעול" על עשר עמדות –  ג'וש כהן, רז מאיר, בוגדאן פלאניץ', אורי דהן, סאן מנחם, מוחמד אבו פאני, צ'ארון שרי, דולב חזיזה, דין דוד כחלוץ מטרה והמניה הבטוחה ביותר – עומר אצילי.

עומר אצילי (עמרי שטיין)עומר אצילי (עמרי שטיין)

במהלך האימון האחרון תורגלו לסירוגין בן שהר ואח"כ דין דוד כחלוץ, אבל נראה שהנטייה ללכת על שחקן ההתקפה שהגיע מאשדוד. השאלה היחידה שנותרה פתוחה היא לגבי השחקן ה-11 שיפתח. הבחירה תהיה בין חוסה רודריגס לעלי מוחמד.

מדובר בבחירה לא פשוטה כלל וכלל, שכן רודריגס חוזר לעצמו. מן העבר השני, מוחמד היה מצוין באלוף האלופים מול מכבי תל אביב, אבל נאלץ שלא לשחק בשני המשחקים מול דינמו טביליסי בגלל הרחקה. על הספסל יהיו מאור לוי שפתח במשחק הקודם,כבש שער והיה אחד הטובים, כמו גם יובל אשכנזי שנכנס וכבש צמד. בעתיד הקרוב ניתן יהיה לראות גם את נטע לביא, שישאף לחזור להרכב, מה שיגביר עוד יותר את התחרות על חולצת הקשר.

קינסטליך: ״גאה בשניכם, הבאתם גאווה לעיר״