אחרי שספגה במחזור הקודם את הפסד הבכורה שלה העונה בליגה עם 1:0 למכבי תל אביב ואיבדה את הפסגה, הפועל באר שבע לא הצליחה להתאושש הערב (שני) והפסידה 2:1 למכבי חיפה, שהגדילה את הפער במקום הראשון ל-4 נקודות.

במחצית המשחק נרשם אירוע משמעותי באזור חדרי ההלבשה כאשר עימות פרץ בין הצדדים במהלכו נטען שרז מאיר דחף וקילל לכאורה את עוזר מאמן הפועל באר שבע, אריק בנאדו. עקב כך מגן מכבי חיפה הורחק בכרטיס אדום ישיר, בעוד אצל האורחת טענו שבנאדו התחיל בקללות והמגן היה זה שהשיב. מאיר עצמו הכחיש כי דחף את בנאדו.

בעקבות התקרית וההרחקה, בשעתיים שלאחר המשחק קיבל בנאדו עשרות הודעות נאצה, קללות ואיומים על משפחתו ובכוונתו להגיש תלונה במשטרה.

רוני לוי ואיתי שכטר לאחר הפסד למכבי חיפה

איתי שכטר אמר בסיום: “חד משמעית פתחנו את המשחק לא טוב, עומר אצילי נתן גול משום מקום וחיפה נכנסה למשחק יותר טוב וזה נתן להם דחיפה להמשך. הצלחנו לחזור איך שהוא למשחק אחרי 25 דקות ראשונות איומות. חיפה משכה זמן במחצית השנייה, אבל ככה משחקת קבוצה שרוצה לנצח וכל הכבוד להם”.

על הרחקתו של רז מאיר במחצית וההפסד: “אם החליטו שרז מאיר יקבל אדום כנראה שהגיע לו, אנחנו צריכים להיות ספורטיביים ולכבד אחד את השני. אין ספק שמכבי חיפה קיבלה דחיפה אדירה, הייתה מחצית שנייה שהיינו טובים ולחצנו, אבל לא שיחקנו מספיק חכם. יש פה שחקנים ששיחקו 120 דקות בגביע ונתנו פה את הלב והנשמה, אנחנו קבוצה טובה ונמשיך קדימה”.

איתי שכטר (מרטין גוטדאמק)איתי שכטר (מרטין גוטדאמק)

היכולת שלו והפער מהפסגה: “הרגשתי טוב ברוב שלבי המשחק והרגשתי שאני יכול לעזור לקבוצה, הייתי צריך להבקיע ולבשל לדעתי הפעם, אני מאוכזב מאוד מההפסד הזה, אני שונא להפסיד. צריך לכבד את מכבי חיפה, הם נתנו חצי שעה ראשונה מצוינת. זה מאכזב, אבל ננוח יום-יומיים והראש כבר למשחק הבא”.

מאמן הפועל באר שבע, רוני לוי, אמר בסיום: “אני חושב שכולנו לא הופענו למשחק בחצי הראשון, היינו מאוד רכים ולא אינטנסיביים וחסרי ביטחון. יש ימים כאלה שהכל הולך קשה והכל הלך לנו הפוך וגם קיבלנו גול מהיר שהוריד לנו את הביטחון. זה יום לא טוב שלנו, ניסיתי לשנות את סגנון המשחק שיכול להיות שזה עזר בצורה מסוימת. חבל מאוד שלא הצלחנו לחזור למשחק בחצי השני”.

שחקני הפועל באר שבע מאוכזבים (מרטין גוטדאמק)שחקני הפועל באר שבע מאוכזבים (מרטין גוטדאמק)

הצורה בה המשחק התפתח: “בחדר ההלבשה דרשנו ללחוץ גבוה וזה לא הצליח, מכבי חיפה שלטה יותר ולא היינו טובים, יש גם ימים כאלה. ההרגשה הייתה לא טובה, הרגשתי שאנחנו מאוד חשופים הגנתית, לא מחזיקים כדור כמו שצריך ומאבדים הרבה כדורים להתקפות מעבר. אבל יש לי גם מילים טובות לשחקנים שלי, מריאנו, מיגל ואיתי גילו אופי וצימקנו את התוצאה במצב בו הרבה קבוצות היו מתפרקות”.

העובדה שחיפה הגדילה את הפער בפסגה ל-4 נקודות: “בהחלט זה שהפער נפתח לא טוב בשבילנו, אבל כמו שלא חגגנו יותר מדי אנחנו גם לא מאבדים את הראש יותר מדי. אנחנו צריכים להתאושש משני ההפסדים האלה ולחזור למסלול הניצחונות כמה שיותר מהר”.

רוני לוי (רדאד ג'בארה)רוני לוי (רדאד ג'בארה)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה