קשר מכבי חיפה, דלה ימפולסקי, לו יש גם חוזה לעונה הבאה צפוי לשמוע בחודש הקרוב מה התוכניות של המועדון כלפיו. ימפולסקי נחשב לאחד השחקנים המוכשרים שהגיעו מנתניה אבל לא הצליח להטביע את חותמו. נראה שלקשר לא יהיה קושי למצוא קבוצה בליגת העל. בחיפה הבהירו שכל שחקן שישוחרר ישמע זאת קודם מהמועדון ובצורה שתכבד את השחקן.

אריק בנאדו החל כבר לגבש את רשימת השחקנים שלא ימשיכו עונה נוספת. במקביל אמור המאמן להביא לפני הנשיא יעקב שחר את רשימת הצוות המקצועי שיעבוד לצידו כמו גם את שחקני הרכש אותם היה רוצה לראות בקבוצה.

המוטו העיקרי שינחה את בנאדו יהיה לראות סגל שחקנים עם רמת מחוייבות גדולה עד כמה שניתן. נושא נוסף שהוא יצטרך להיערך אליו הוא לנסות ולצמצם עד למינימום את התופעה בה שחקנים פותחים את העונה עם פציעות ישנות, דבר שבעוכרי הקבוצה בשלבים הסופים של הליגה.

בעניין אחר. לקראת המשחק ביום שני מול האלופה מכבי ת"א יש מכירה איטית מאוד בכל מה שנוגע לקצב מכירת הכרטיסים כאשר ההערכה היא שהאוהדים הצהובים ינצלו את כמות הכרטיסים שהוקצתה להם - כ-1,500 כרטיסים. האוהדים הירוקים לא ממש מתלהבים להגיע למשחק וניתן להבין מדוע.

דגני: עוד לא סיימנו את העונה שלנו

מגן הירוקים אוראל דגני ציין: "רוצים לשמח את כל הקהל שמגיע ומעודד אותנו כל העונה. מכבי ת"א לקחה אליפות לצערנו. רוצים לסיים את העונה בטעם טוב, המטרה שלנו היא לסיים במקום השני. היו לנו שלושה משחקים פחות טובים ולא קרה כלום".

אנדלובו הפצוע נוטש את האימון (יניב גונן)
אנדלובו. סובב את הקרסול (יניב גונן)
 

המגן השמאלי, שמואל שיימן, ערך אימון חלקי בלבד. החלוץ, דינו אנדלובו, נטש את האימון לאחר שסובב את קרסולו והוא בספק למשחק. שחקניה הצעירים של קבוצת הנוער שנכללים גם בקבוצה הבוגרת, דוגמת ג'אבר עטאא, שובל גוזלן, איסמעיל ריאן ורון שושן יצטרפו בשבת הקרובה לקבוצת הנוער הנאבקת על תואר האליפות וישחקו מול בני יהודה. לקבוצת הנוער נותרו שלושה מחזורים בלבד וניצחונות מול בני יהודה בחוץ ואשדוד בבית יספיקו לתואר.

קינן ועמאשה (יניב גונן)
קינן ועמאשה (יניב גונן)
 

בנאדו ועזרא (יניב גונן)
בנאדו ועזרא (יניב גונן)
 

תורג´מן (יניב גונן)
תורג´מן (יניב גונן)
 

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל