"אנחנו פראיירים אבל זה עוד לא נגמר", כך סיכמו בסקציה נס ציונה את התחושות שלהם אמש (רביעי) לאחר תוצאת התיקו המאופס מול בני יהודה. תחושות פספוס ואכזבה גדולה על כך שלא השכילו להביא את שלוש הנקודות בעוד היריבה הישירה במאבק התחתית, עירוני קריית שמונה ספגה תבוסה מהפועל חדרה.

העצבים הרופפים של אנשי המועדון הורגשו לאורך כל המשחק ואפילו לפניו. היו"ר דודו עוז לא הצליח לשבת והלך מצד לצד בעודו מנסה להרים ולעודד את שחקניו, המנכ"ל רונן זייגרמן עלה וירד במדרגות היציע ושמר על שקט שאולי העיד יותר מכל על הלחץ בו היו שרויים השניים. כל איבוד וכל מהלך טוב הצליח לשנות את מצבי הרוח מאפס למאה ולהפך אבל כל זאת מבלי שיצאו מהכלים. במחצית סירבו חברי ההנהלה לשמוע על תוצאות המשחקים האחרים והדגישו כי מבחינתם רק המשחק הזה הוא החשוב אולי בניגוד לשחקני הספסל והצוות שעודכנו במתרחש בקריית שמונה אך השתדלו שלא להגיב על כך.

בחצי מהזמן של המחצית השנייה אפשר היה להרגיש את הלחץ גם על הספסל כשחלק מהשחקנים על הספסל המאולתר ביציע של אצטדיון רמת גן לא הצליחו לשבת ומי שכן למעשה קפץ בכל עת ממקומו. הספסל של ליאור זדה עם צוות האימון בתוכו שמר על רגיעה בתור הקו הישיר לשחקנים שרצים על הדשא מתוך ידיעה כי עליהם לשדר עסקים כרגיל ולא להניח עוד "משקלים" על הרגליים של השחקנים שרובם גם כך חסרי ניסיון במצבים מסוג זה. עם זאת, זדה רצה כבר מהדקה ה-65 לראות משהו אחר משחקניו כשסימן וצעק לעברם שיכניסו יותר קצב למשחק שלהם וניסה לעודד אותם בעת רגעים בהם נראו מותשים, דבר ממנו חששו עוד בטרם ההתמודדות.

תגובות אלישע לוי אחרי ה-0:0

בסיום הכדור לא נכנס והקבוצות נכנסו למנהרה עם נקודה אחת לכל אחת מהן בעוד האכזבה מצד המארחת הייתה גדולה והדממה שהתפשטה ברחבי האצטדיון חדרה לה גם לחדר ההלבשה. "היה משחק פחות טוב ומאוד לחוץ", סיכם ליאור זדה בסיום, "השחקנים היו מאוד עייפים אבל בגדול הם נתנו הכל. הגענו למצבים שלנו, גם המצב של נועם, גם המצב של רז עם הבעיטה בסוף, יכולנו לנצח את המשחק הזה אבל סיימנו המחזור הזה באותו מצב שהיינו אפילו אולי טוב יותר. יש לנו עכשיו את השבוע של החיים שלנו, יהיה מאתגר מאוד, ננוח טוב בשבת הזאת ונבוא מוכנים לקראת האתגר הזה".

ביום ראשון הקרוב, הכתומים יצאו למשחק מול הפועל כפר סבא והאקס עמיר תורג'מן, שהבטיחו הישארות, במטרה להשיג שלוש נקודות חשובות מאוד מבחינתם, שלא נאמר קריטיות. "יהיה נחמד לראות את עמיר שוב", התייחס להתמודדות עם המאמן לשעבר וכן למשחק עצמו, הבלם דריס וויטנס, "אנחנו נהיה חייבים לנצח את המשחק הזה ואת המשחק שאחריו, זה לא יהיה קל בכלל אבל זה מה שאנחנו חייבים לעשות. אנחנו עייפים אבל גם בכפר סבא עייפים וגם בקריית שמונה עייפים אז זה יותר עניין של מי שרוצה את זה יותר וזה מה שאנחנו צריכים להראות".

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל