תחושות קשות בסקציה נס ציונה לאחר ההפסד אמש (ראשון) 1:0 להפועל כפר סבא במשחק העונה של התחתית, במה שהחזיר את הקבוצה בכתום אל מתחת לקו האדום. בקבוצה יאיצו את מסע השחרורים על מנת לפנות תקציב לרכש שאולי יציל אותם מירידה כשהמטרה היא לצרף שחקנים להתקפה.

הכתומים כבר ראו איך נראית הליגה מעל הקו האדום, אך שוב הצליחו לבעוט בדלי עם ההפסד הביתי לאחת מהיריבות הישירות שלהם למאבקים. "היינו חייבים לנצח, זה בגדר הפסד קריטי מבחינתנו", אמר אחד משחקני הקבוצה. "יכול מאוד להיות שההפסד הזה יהיה לנו מאוד חשוב בסוף העונה כשנסתכל על הנקודות שאיבדנו. ממשיכים להאמין שנישאר בליגה אבל אין ספק שהזמן מצטמצם לנו".

חיים: "נקבל ביטחון מהמשחק הזה"

מספיק היה להסתובב בין אנשי המועדון אמש בכדי להבין את גודל הבעיה אליה נקלעה הקבוצה עם ההפסד שהיו גם מי שאמרו מתוך כאב, בין בשיחות פנימיות ובין אם במתכוון או לא: "בהפסד הזה ירדנו ליגה". לצד זה הנהלה הקבוצה ראו יותר מתמיד כי עליהם להתחזק בחלון הקרוב בעיקר לאור מכת החולי שפקדה את הסגל של תורג'מן ואילצה את הקבוצה להסתדר ללא עומק בספסל. בקבוצה ביקרו את החלק הקדמי: "לא היה מי שיבקיע, לא משנה כמה פעולות היינו עושים גם עוד חצי שעה לא היה מי שיכניס את הכדור לשער".

שחקני נס ציונה מאוכזבים (איציק בלניצקי)שחקני נס ציונה מאוכזבים (איציק בלניצקי)

רז שטיין, סביאן לילאי, איתי עוזרי, דור גלילי וסהר לוי פקדו את אגף החולים של הקבוצה כששטיין ועוזרי עוד סוחבים עימם גם פציעות מהן מקווים בצוות המקצועי שיחלימו כבר במהלך השבוע על מנת לעמוד לרשותו של המאמן ביום שבת מול מכבי חיפה בסמי עופר, כשלאחר מכן תצא הקבוצה לפגוש את בית"ר ירושלים בטדי. על כך אמר תורג'מן: "אין ספק שיש לנו צמד משחקים מאוד קשים עם שתי קבוצות איכותיות וטובות, נבוא מוכנים, נשקיע את מה שיש לנו ומשם נתקדם". 

עמיר תורג'מן (עמית מצפה)עמיר תורג'מן (עמית מצפה)

בתוך כך, לאחר שהודיעו לאופיר מזרחי, דיויד בויסן וניר שרון כי אינם בתוכניות, בנס ציונה צפויים להודיע השבוע לשחקנים נוספים ביניהם צפוי להיות המגן בן סיטלקול שהתחמם במהלך כל המחצית השנייה אמש, לא נכנס בסופו של דבר, נראה מאוכזב מאוד ואף יצא ראשון מהאצטדיון בפתח תקווה. 

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה