אחרי שהפתיעה עם פתיחת עונה מוצלחת שכללה תוצאות תיקו מול מכבי חיפה והפועל באר שבע, הפועל חדרה תערוך הערב (ראשון, 19:00) את המבחן האמיתי שלה - כאשר תארח במסגרת המחזור השלישי של ליגת העל את העולה החדשה הפועל ירושלים למשחק ״בליגה שלה״, בו היא מקווה לצאת עם מלוא הנקודות.

בחדרה מבינים שמדובר באתגר חשוב: ״זה משחק בליגה שלנו ואנחנו צריכים לעשות את העבודה. אם לא ניקח את הנקודות, מה שעשינו במחזורי הפתיחה לא שווה. זה המבחן האמיתי״. קורצקי אמר לקראת המשחק: ״אנחנו צריכים לבוא ברמת מוכנות כמו מול חיפה ובאר שבע, האתגר שלנו הוא להביא את הקבוצה לרמה הזו. המשחק האחרון של הפועל ירושלים הוא לא אינדיקציה למה שאנחנו הולכים לקבל כי ראינו אותם בתחילת העונה וראינו קבוצה חזקה. נבוא מוכנים, זה משחק קשה וחשוב ונעשה הכל כדי לנצח. מבחינתי אנחנו צריכים את הניצחון הראשון וזה הדבר הכי קשה וחשוב בעונה, זה משחרר לחץ. עשינו משחקים טובים ורוצים להמשיך להתקדם ולהשתפר ובטוחים שהתוצאות יגיעו״.

מקסים פלקושצ'נקו (נעם מורנו)מקסים פלקושצ'נקו (נעם מורנו)

האם נראה חדרה יוזמת יותר: ״אנחנו משחקים מול קבוצה טובה ולא מתבטלת, ברוב המשחקים העונה היא שלטה בקצב הנעת כדור והולך להיות משחק קשה מאוד, צריכים להמשיך באגרסיביות והפיזיות ונרצה להשתפר התקפית ולצאת קדימה״.

הפועל חדרה: רובי לבקוביץ׳, דיא לבאבידי, עומר דנינו, עידו לוי, ג׳ונתן סיסה, איבליו מרקוב, תמיר גלזר, מוחמד אוסמן, אביאל בן חמו, גוסטבו מרמנטיני ושובל גוזלן.

נאור, אגאדה וחדידה פותחים בהפועל ירושלים

הפועל ירושלים מצדה תנסה להתאושש מה-3:0 הכואב בדרבי מול בית”ר. החבורה של זיו אריה, שעדיין לא כבשה שער העונה בליגת העל, תנסה לרשום ניצחון ראשון באפיזודה המחודשת בליגת העל אחרי 21 שנה.

במועדון האדום מנסים להרים את הראש לשחקנים: ״הדרך עוד ארוכה, עבור רוב השחקנים זו עונה ראשונה בליגת העל, אנחנו מאמינים בעצמנו״.לגבי ההרכב, זיו אריה יצטרך להחליט האם הוא מחזיר את עידן שמש להרכב לאחר שקיבל ביקורות על ה-11 שהעלה בדרבי. 

״קיבלנו מכה ושיעור בדרבי בשבוע שעבר” אמר מאמן הפועל ירושלים, זיו אריה לקראת התמודדות. "אבל אנחנו פה כדי ללמוד ולהשתפר. זה ממש רק תחילת המרוץ שלנו בליגת העל, אני מאמין בסגל שלי ומשוכנע שעוד נציג יכולת טובה, כמו שראו מהפועל ירושלים בגביע הטוטו, ויותר מכך. מולנו יריבה עם פתיחת עונה נהדרת מבחינתה, כך שזה הולך להיות קשה, ושוב - משחק מסוג שטרם חווינו״.

שחקני הפועל ירושלים (אורן בן חקון)שחקני הפועל ירושלים (אורן בן חקון)

קשר הקבוצה גוני נאור אמר: "חווינו כמה ימים לא קלים אחרי הדרבי, חייב להודות שכולנו לקחנו ללב את ההפסד. ניצלנו את החג להתאושש, אנחנו בטוחים בעצמנו ויודעים שאנחנו שווים יותר מזה וכבר כמה ימים הראש במשחק מול חדרה. יש לנו גם אחריות גם מול הקהל שלנו - להחזיר לו את הפנים השמחות. נקווה שכבר הפעם זה יקרה״.

הפועל ירושלים: אדביו אלדיי, עומר אגבדיש, אונדז’יי באצ’ו, אלוז’ יאו, מאור ג’רסי, אווקה אשטה, רוסלן ברסקי, קלטוס נומביל, גיא חדידה, גוני נאור ו-וויליאם אגאדה.