זעזוע בעירוני קריית שמונה. אחרי תשעה מחזורים וכשהקבוצה במקום האחרון בטבלה עם שמונה נקודות, המאמן עמיר נוסבאום פוטר מתפקידו במועדון ושילם את המחיר על פתיחת עונה לא טובה, שהגיעה לשיאה עם תבוסה כואבת, 4:0 למכבי חיפה בסמי עופר.

המועמד המוביל להחליפו על הקווים היה קובי רפואה, שאימן את הקבוצה בעונה שעברה. הבעלים איזי שרצקי כבר נפגש עם רפואה, אך לבסוף זה הודיע לו שלא ישוב לקדנציה נוספת. בעקבות הסירוב של האקס, בקריית שמונה יפנו לאופציה הבאה וינסו להחתים את סלובודאן דראפיץ’.

קובי רפואה (איציק בלניצקי)קובי רפואה (איציק בלניצקי)

נוסבאום הגיע בתחילת העונה לקריית שמונה של איזי שרצקי אחרי תקופה טובה בבית”ר ת”א/בת ים, עמה הגיע עד לחצי גמר גביע המדינה בעונה שעברה והפסיד רק בפנדלים להפועל ת”א. לפני בית”א ת”א, נוסבאום אימן גם את הפועל פ”ת ושימש כעוזר מאמן בהפועל ב”ש.

עמיר נוסבאום (עמרי שטיין)עמיר נוסבאום (עמרי שטיין)

בק”ש כאבו את היכולת הלא מרשימה ואת העובדה שהקבוצה התבטלה באופן מוחלט מול היריבה מהכרמל: ״אפשר להפסיד וברור שמכבי חיפה קבוצה טובה, אבל הקבוצה נראית כמו כלום וזה מאוד מפריע לאיזי״, אמרו בקבוצה.

״יש פה סגל טוב שכבר הוכיח שהוא מסוגל לתת יותר, לא ייתכן שיהיו תנודות כל כך משמעותיות ביכולת ושנגיע למשחק ופשוט לא נהיה קיימים בו״, אמרו בקרייה. בכל אופן, למועדון צפויה פגרה אינטנסיבית על מנת לתקן את הליקויים הרבים במשחקה של הקבוצה, שספגה שבעה שערים בשני המשחקים האחרונים וכבשה שער בודד בלבד.

שחקני ק"ש (ראובן שוורץ)שחקני ק"ש (ראובן שוורץ)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה