דריכות גבוהה בהפועל ירושלים לקראת המשחק החשוב היום (שבת, 16:00) מול עירוני קריית שמונה. הקבוצה מהבירה יצאה כבר בשישי למלון בצפון כדי להתכונן בצורה אופטימלית ולנוח לפני המשחק. 

הרכב הפועל ירושלים: יהונתן שאבי, אילוז’ יאו, אונדרז׳ באצ’ו, נועם מלמוד, הראל שלום, גוני נאור, רוסלן ברסקי, אווקה אשטה, גיא בדש, אדוארדו גררו ו-וויליאם אגאדה.

הרכב ק”ש: דזיוגאס ברטקוס, עלא ג’עפר, עיאד חבשי, איתי בן שבת, ג’וליוס סוקה, נדב נידם, ניר דרורי, רועי קהת, אריאל שרצקי, מוחמד שכר ואיתמר שבירו.

המנהל המקצועי, שי אהרון, התייחס למשחק האחרון נגד נוף הגליל: “נכשלנו. המטרה הייתה לשים את המשחק מול הפועל חדרה מאחורינו ולהיות חדורי מוטיבציה, יותר רוצים ופחות נרפים. אני חושב שלאורך המשחק כן ראינו שיפור באספקטים האלה. במחצית השנייה גם הפגנו עליונות מקצועית ושליטה במשחק. אבל כאמור, בשורה התחתונה, אכזבה מאוד גדולה שלא הצלחנו לנצח”.

זיו אריה יחסר את גל מאיו, גיא חדידה וסולומון דניאל הפצועים שלא יהיו בסגל. המאמן אמר לקראת ההתמודדות: “רצינו להגיע עם יותר נקודות, נגד נוף הגליל אהבנו את היכולת ופחות את התוצאה. לא קל, אבל אנחנו מעל הקו האדום ונעשה הכל להישאר ככה גם בסוף העונה”.

זיו אריה (רדאד ג'בארה)זיו אריה (רדאד ג'בארה)

בק"ש לא מקלים ראש: נילחם עד הרגע האחרון

מנגד, בעירוני קריית שמונה מקווים להמשיך את המומנטום החיובי במשחקי הפלייאוף התחתון בתקווה לעשות צעד נוסף לעבר המקום השביעי בטבלה. לאחר שנאלץ להסתדר עם לא מעט חוסרים, לרשותו של סלובודאן דראפיץ’ יעמוד סגל מלא מלבד סמואל בראון שנפצע לפני כחודשיים וסיים את העונה. בין היתר, מורגן פרייר וזיו מורגן שנעדרו בניצחון הגדול על הפועל חדרה במחזור הקודם, יעמדו לרשותו של המאמן.

מוחמד שכר (ניסן עייש)מוחמד שכר (ניסן עייש)

"הוכחנו שאנחנו לא הולכים לים, אנחנו משחקים על הרגע האחרון, ככה נעשה גם במשחק הזה ובכל המשחקים שנותרו עד תום העונה. באים להיות ספורטיביים עד הסוף ולתת את ה-100 אחוז", אמרו גורמים במועדון הצפוני.

כפיר בן דוד משחק פרישה
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה