אכזבה בעירוני קריית שמונה לאחר ההפסד הביתי 2:0 לבית"ר ירושלים אתמול (שבת), במשחק החזרה מפגרת סגר הקורונה השלישי. במועדון ציפו לחזור עם חדות משופרת גם בחלק הקדמי, אך לא רק שזה לא קרה, גם החוליה האחורית שבלטה באיכות שלה עד כה, הציגה יכולת חלשה ושני השערים שספגה הקבוצה נבעו מחוסר ריכוז במרכז ההגנה הצפונית.

"חזרנו מהפגרה כבויים ובלי אנרגיה וזה לא ברור", אמרו במועדון. המאמן קובי רפואה ישב ביציע לאור ריצוי עונש הרחקה וגם הוא היה נראה מאוכזב מיכולת חניכיו. המאמן ינסה לשכנע את הבעלים איזי שירצקי לאשר חיזוק לחולייה הקדמית במטרה לייצר תחרות ומאבק על ה-11.  

0:2 חשוב לבית״ר על קריית שמונה

לא מין הנמנע כי גם ללא חיזוק יבצע המאמן שינויים כבר במשחק הקרוב כאשר אופיר מזרחי ורועי קהת צפויים לקבל יותר דקות כמו גם אדריאן רוצט. "לוסיו ואנסה לא נראים טוב כבר תקופה ארוכה, גם הפגרה לא עזרה לעורר אותם, חייבים לעשות משהו", אמר שחקן בקרייה.

במועדון עוקבים גם אחר בדיקות הקורונה של בית"ר ירושלים בדאגה. אמש במהלך המחצית השנייה יצאה הודעה לפיה שחקן בית"ר רועי פדידה אומת כחולה קורונה ולכן לא הגיע למשחק. אליו הצטרף גם מיכאל אוחנה שאוהחן כחיובי. בקרייה מקווים כי השחקנים שלקחו חלק במשחק אמש יצאו שליליים, כאשר אם יהיו שחקנים חיוביים בבירה, גם שחקני הצפוניים ייבדקו.

שחקני קריית שמונה בסיום (ניסן עייש)שחקני קריית שמונה בסיום (ניסן עייש)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל