בעירוני קריית שמונה חוגגים פתיחת עונה חלומית, כזו שמשכיחה מספר שנים רעות של המועדון ומזכירה איזו קבוצה שמחה, בריאה והתקפית הייתה בעיר הצפונית לפני כמחצית העשור. עם מחצית ראשונה נפלאה ומחצית שנייה גדולה של השוער דזיוגאס ברטקוס רשמה הקרייה ניצחון נוסף, 0:2 על בני יהודה והעפילה למקום הראשון בליגת העל. 

"יש לנו התקפה קטלנית, חזקה ומהירה, כזו שיכולה לנצח כל קבוצה, והגנה יציבה ואגרסיבית. אלו המפתחות להצלחה, כך הצלחנו בשנים הטובות עם אליפות, גביע והישגים רבים וכך נעשה גם העונה”, אמרו במועדון הצפוני.

תגובות בני יהודה להפסד לק"ש

שבחים רבים  חולקו – ללוסיו וסאקו טורה על משחק מצוין נוסף, ליואב הופמייסטר ולסמואל בראון במרכז הקישור  וכן לעידו נחמיאס, אורי דהן ודור אלו בהגנה. גם רועי קהת התחיל סוף סוף להראות ניצוצות, אך מעל כולם במועדון שיבחו את ברטקוס, שבתצוגה ענקית במחצית השנייה מנע מבני יהודה במו ידיו את השוויון: "זה היה משחק מעולה לכל הקבוצה. כמובן שאני שמח ומרוצה גם מהמשחק הטוב שלי וגם מהניצחון שלנו ושלא ספגנו. הגנה זה משחק של קבוצה שלמה".

לקובי רפואה אין זמן לחגוג כיוון שכבר ביום שלישי מצפה לו מפגש עם האקסית הפועל תל אביב, משחק ממנו ייעדר יוג’ין אנסה שהורחק. "פתחנו בלחץ מצוין על בני יהודה. היינו יכולים לעשות גם 0:4. אנחנו נאושש את השחקנים לקראת רצף המשחקים. יש לנו ביום שלישי משחק לא פחות חשוב", סיכם המאמן.