עירוני קריית שמונה תמריא היום (רביעי) למחנה אימונים שיימשך 10 ימים בסרביה כחלק מההכנה של הקבוצה לקראת העונה הקרובה, כאשר בקבוצה מקווים כי יצליחו להנחית למחנה רכש לחיזוק הקבוצה לקראת העונה הקרובה. הכחולים יוצאים במצב רוח חיובי אחרי שגברו במשחק אימון 0:1 על בני סכנין.

רגע לפני ההמראה, הגיע קפטן הקבוצה סמואל בראון לבית הספר רננים לחינוך מיוחד בקריית שמונה לרגל אירוע לציון 20 שנה לנפילת קטיושה במבנה בית הספר, אירוע ממנו נולדה שותפות בין יחידת התקשוב 769 בבסיס גיבור שבעיר לבין בית הספר.

סמואל בראון מקדים את גבי קניקובסקי (עמרי שטיין)סמואל בראון מקדים את גבי קניקובסקי (עמרי שטיין)

חיילי פלוגת התקשוב בחטיבה 769, בדומה לשחקני קריית שמונה, רקמו לאורך השנים קשר מיוחד עם ילדי בית הספר רננים. שחקני ק”ש נוהגים להגיע לאירועים ופעילויות בבית הספר והפלוגה שותפה בחיי הקהילה של העיר. בית הספר ׳רננים׳ בקריית שמונה הינו בית ספר לחינוך מיוחד, הפותח את שעריו לתלמידים עם מוגבלות שכלית-התפתחותית ומהווה עמוד תווך בקהילת התושבים של קריית שמונה. 

במאמץ משותף חיילי הפלוגה ובית הספר הם הרימו הפנינג במיוחד למען הילדים, ויחד דאגו לשמח אותם. רנ״ג שי אילוז האמון על הקשר עם בית הספר ויוזם האירוע שהתקיים בחסות ׳אילוז מהנדסים׳ אמר: “ילדי בית הספר הפכו עם השנים למשפחה השנייה שלנו, אנחנו מקפידים להגיע לאורך השנה לבית הספר, לשמח אותם ולחבק אותם. שיתוף הפעולה הזה הינו תעודת כבוד לצה״ל, לעיר קריית שמונה ולבית הספר”.

שחקני קריית שמונה חוגגים (עמרי שטיין)שחקני קריית שמונה חוגגים (עמרי שטיין)

לאירוע הגיעו כאמור גם שחקני עירוני קריית שמונה שנרתמו גם כן לשמח את ילדי בית הספר כחלק מפעילות הקבוצה הצפונית בקהילה בקריית שמונה. במסגרת האירוע  לצלילי מוזיקה חגיגית התקיימו הפעלות וחולקו הפתעות ומתנות לילדים שזכו לשבירת שגרה.

הקפטן סמואל בראון סיפר אחרי המפגש: “רגע לפני שטסים למחנה היה לנו חוב לבוא ולשמוח עם הילדים המדהימים האלו, כיף גדול להיות פה. עכשיו אנחנו טסים למחנה ואני מקווה שניקח איתנו את השמחה הזו של הילדים לאורך כל העונה”.

כך תשחק הפועל ב"ש בעונה הקרובה

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל