תחושות קשות בקריית שמונה לאחר ההפסד הראשון של הקבוצה הצפונית אמש (שבת), 3:0 למכבי חיפה. חניכיו של רפואה הגיעו למשחק מפסגת ליגת העל ובחצי הראשון הציגו יכולת טובה, במחצית השנייה הירוקים השתלטו על המשחק ובתוך 11 דקות כבשו שלושה שערים. 

במועדון הצפוני ביקרו בחריפות את צוות השיפוט של המשחק וטענו כי הפנדל ממנו הגיע השער הראשון של האורחים לא היה מוצדק: "את הפנדל שלנו הוא בדק במשך 8 דקות ומה כאן? אפילו לא ניגש ל-VAR, כשזה מכבי חיפה בודקים היטב וכשזה קריית שמונה ממשיכים הלאה", אמרו במועדון. 

תגובות מכבי חיפה לאחר הניצחון על ק"ש

מאמן הקבוצה קובי רפואה אמר: "יש תסכול, 70 דקות היינו במשחק וזה מתסכל מה שהיה עם השופט, אני מעדיף לא להתייחס בכלל לשופט ולא לתת לו במה, התוצאה לא משקפת". הקפטן עידן נחמיאס הוסיף: "זה הפסד כואב, נגיע לאימון נתאושש ונתחיל להיערך לבאר שבע, הפסד כואב אבל ממשיכים קדימה למשחק הבא ונמשיך להשתפר".

מעבר לאכזבה מצוות השיפוט במועדון מתכוונים לשוחח עם השחקנים לאור סף השבירה הנמוך אמש במשחק והעובדה כי שער אחד הוביל לקריסה מהירה וספיגה של 3 שערים ב-11 דקות בלבד. מי שנראה שפוף לאחר שכבש שער עצמי הוא הבלם עידן נחמיאס שהציג משחק טוב עד השער וחבריו לקבוצה עודדו אותו בסיום.

עידן נחמיאס (חגי מיכאלי)עידן נחמיאס (חגי מיכאלי)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל