בעירוני קריית שמונה חגגו את הניצחון הגדול אמש (ראשון) 1:4 על הפועל חדרה, באחד ממשחקי החוץ הטובים של הקבוצה הצפונית העונה וזאת לאחר שהפכו פיגור 1:0 בזכות שערים של רועי קהת, מוחמד שכר, איתמר שבירו ואיתי בן שבת.

"אנחנו מתאמנים ברצינות ומשחקים ברצינות, מאוד חשוב לדרך של השחקנים והמועדון לסיים טוב את העונה. משחקים רציני ומתאמנים רציני עד הסוף”, אמר מאמן הקבוצה סלובודן דראפיץ’ לאחר המשחק. "זו הייתה עונה מוצלחת. הגעתי כשהמטרה הייתה להישאר בליגה ועשינו את זה עוד לפני הפלייאוף עם הרבה שחקנים צעירים, זו הקבוצה הכי צעירה בליגה ואני מכל הבחינות מאוד מרוצה", סיכם המאמן את הקדנציה שלו בקרייה על אף שנותרו כחמישה משחקים לסיום.

שחקן בקרייה סיפר לאחר המשחק: "רצינו לתת את הניצחון הזה לדראפיץ’, הוא מאמן טוב ואדם מדהים שעשה איתנו עבודה נפלאה ומגיע לו כל הפרגון על זה. אחרי שהבטחנו את ההישארות ואין לחץ של עלייה לפלייאוף, אנחנו משחקים משוחרר יותר וזה נראה מעולה גם על המגרש וגם בתוצאות. מה הלאה? להמשיך ליהנות עד סוף העונה ולהתכונן לעונה הבאה".

סלובודן דראפיץ' (מיכה בננו)סלובודן דראפיץ' (מיכה בננו)

במועדון בירכו את הבעלים איזי שרצקי, שמספר שעות טרם המשחק קיבל הודעה על זכייתו בפרס ישראל לאחר שהשקיע כחצי מיליארד שקל בעיר קריית שמונה - בספורט ומגוון תחומים שונים, לרבות מוסדות חינוך וכו'. "אין ראוי ממנו", סיכמו במועדון את הבחירה בבעל הבית.

אלופת נוער מרכז - מ.כ ירמיהו חולון
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה