רכש כפול לעירוני קריית שמונה. הצפוניים הודיעו היום (רביעי) על צירופו הרשמי של אובידיו ביק אלכסנדרו, שחתם בהשאלה לעונה אחת במועדון, כאשר גם החלוץ המונטנגרי ספטן מילושביץ’ נחת וחתם אחרי שהשניים נחתו בישראל.

ביק, קשר האחורי בן 27, נחת בארץ וכבר עבר את הבדיקות הרפואיות בטרם חתם באמצעות סוכנו עמית קופלמן. ביק מגיע לק”ש בהשאלה מקבוצת אוניברסיטת קראיובה הרומנית כאשר לקבוצה של עמיר נוסבאום קיימת אופציית רכישה על השחקן בתום העונה. השחקן גדל בקבוצת ליברטי סלונטה. כמו כן, הקשר שיחק במספר קבוצות שונות בליגה הרומנית כשהבולטת בהן היא אוניברסיטת קראיובה במדיה שיחק שתי קדנציות הראשונה בהן הייתה בעונת 2017/2018, והקנדציה השנייה החלה בעונת 2019/2020 ועד לרגע הגעתו לקריית שמונה.

שחקני עירוני ק"ש (ניסן עייש)שחקני עירוני ק"ש (ניסן עייש)

את העונה הנוכחית פתח במדי קבוצתו הרומנית במסגרת מוקדמות הקונפרנס ליג עימה ערך שתי  הופעות. קריית שמונה תהייה התחנה הראשונה שלו מעבר לים. בעונה החולפת שיחק בקראיובה יחד עם בלמה החדש של הקבוצה סטפן אקה.

מילושביץ’ המונטנגרי נחת גם הוא במהלך הלילה האחרון בישראל ואף עבר את הבדיקות הרפואיות שלאחריהן חתם באופן רשמי על חוזהו במועדון. צמד השחקנים ייכנסו כעת לבידוד כפי שנהוג בתקנות הקורונה ולאחריו יצטרפו לאימוני הקבוצה.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה