בעירוני קריית שמונה השלימו את ההכנות לקראת משחק הבית האחרון העונה נגד הפועל נוף הגליל. המועדון הצפוני, הנמצא במומנטום מצוין, רוצה להשלים את המשימה ולהבטיח את המקום הראשון בפלייאוף התחתון.

המאמן, סלובודן דראפיץ’ דיבר לקראת ההתמודדות: “אמרתי כל הזמן שאחת הסיבות שבגללם אנחנו רוצים להצליח זה ליצור אווירה טובה ומצב רוח טוב וזה מה שיש אצלנו. נהנים מכל רגע, רוצים להיות בייחד לשחק ולהתאמן. אנחנו רוצים עד סוף העונה לנצח ולא להפסיד וככה אנחנו מתנהגים. זה משחק בית אחרון שלי בקרייה ואני מקווה שהאוהדים יגיעו שניפרד יפה ובכבוד”.

במועדון הצפוני דיברו השבוע עם השחקנים על העובדה כי צפוי משחק קשה נוכח העובדה שהיריבה מנוף הגליל חייבת נקודות על מנת לשרוד בליגת העל עונה נוספת, יחד עם זאת הבהירו בקריית שמונה: “גם לנו יש מטרות, להיות ספורטיביים ולסיים במקום הראשון של הפלייאוף”.

שחקני עירוני קריית שמונה (ניסן עייש)שחקני עירוני קריית שמונה (ניסן עייש)

קשר הקבוצה הצפונית, רועי קהת, הסביר את ההצלחות של הקריה בפלייאוף ואמר: “לצוות המקצועי חלק גדול מאוד, אנחנו מגיעים לכל אימון ברצונות רבה ומתכננים עם וידאו והכל, שומרים על אווירה טובה ומקצועית ולראייה התוצאות שלנו, אנחנו רוצים להמשיך במומנטום שלנו”.

היסטוריה! ריינה חוגגת עלייה לליגת העל
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה