במשחק עם יכולת ירודה וחום כבד, סיימה אמש (שלישי) עירוני קריית שמונה את משחקה הרשמי הראשון בעונה החדשה ב-1:1 עם נוף הגליל. אנשי הקריה כמובן שיצאו מאוכזבים לנוכח שער השוויון שהקבוצה ספגה עמוק בתוך תוספת הזמן – בדקה ה-94.

בקרייה מבהירים כי עד פתיחת העונה יצטרפו עוד כשלושה שחקנים: החלוץ שחתם במועדון ומגיע מנבחרת מונטנגרו, סטפן מילושביץ', קשר זר שהקבוצה נמצאת איתו במו״מ מתקדם - אובידיו ביק בן ה-27, ששיחק בעונה החולפת באוניברסיטה קראיובה הרומנית, אליה הושאל אשתקד שחקן רכש אחר של הקריה – הבלם סטפן אקה. בנוסף, בקרייה מנסים לצרף שחקן התקפה ישראלי.

סטפן אקה ועאיד חבשי (ניסן עייש)סטפן אקה ועאיד חבשי (ניסן עייש)

״לא הצגנו יכולת גבוהה אבל הסגל עוד ישתדרג עד פתיחת העונה ותהיה לנו קבוצה איכותית וטובה״ אמרו בקרייה לאחר המשחק. לצד האכזבה מהתוצאה, שבחים ניתנו לכובש השער רועי קהת  והמבשל מוחמד שכר, על תרגיל מוצלח בכדור נייח שהוביל לשער. כמו כן, שוער הקריה, דזיוגאס ברטקוס, זכה למחמאות על שני כדורים מסוכנים מאוד שהצליח לעצור.

מי שכנראה צפה בחבריו בפעם האחרונה הוא החלוץ, עבדאלה חליחאל, שבסיום ירד לחדר ההלבשה, חיבק את חבריו ונפרד מאנשי הצוות לקראת מעברו הצפוי במהלך הימים הקרובים לאיחוד האמירויות באמצעות סוכניו - אבי נמני ורועי סימוני.

מוכן לעונה? פדרי מברצלונה שובר שיאים