בעירוני קריית שמונה ממשיכים בהכנות לקראת העונה הבאה וכפי שפורסם ב-ONE לראשונה כבר לפני כחודשיים מי שצפוי לעמוד על הקווים הוא עמיר נוסבאום מאמן בית”ר תל אביב/בת ים בעונה החולפת.

המאמן זוכה להערכה רבה ולדברי אנשים במועדון “מזכיר לאיזי שרצקי את ברק בכר”. נוסבאום סיכם את תנאיו בקבוצה הצפונית וכעת כל שנותר זו החתימה הרשמית. באשר לסגל, הנטייה במועדון היא שלא להמשיך עם לוסיו. 

כל הטיפים והניתוחים לפני הקלאסיקו בפנטזי

לעומת החלוץ הברזילאי, מי שצפויים להפוך לשחקנים משמעותיים יותר הם עבדאללה חליחאל ויובל לוין. עם קובי רפואה, המאמן הנוכחי, צפוי לעזוב גם צוות האימון כאשר לגבי מאמן השוערים איתן חמיאל קיימת התלבטות, אך במקביל במועדון גיששו גם עם מאמן השוערים בקבוצה בעבר - ג׳נייה דונייב, אך האחרון סרב.

בנושא אחר, בקריית שמונה מקווים לרשום ניצחון ראשון במהלך הפלייאוף העליון כשהקבוצה תארח הערב (שבת, 18:45) את הפועל באר שבע. הכחולים רשמו עד כה תיקו והפסד בשני המשחקים הראשונים ומעוניינים לתקן את הרושם.

קובי רפואה (שחר גרוס)קובי רפואה (שחר גרוס)

רפואה סיפר לפני ההתמודדות: “אני מאמין שהמקום הרביעי יוכל להוביל את מי שתגיע אליו לאירופה. לכן המשחק הקרוב הוא סופר משמעותי עבורנו. אנחנו משחקים בבית שלנו ונהיה חייבים לצאת מהמשחק הזה עם מלוא הנקודות”.

רפואה יאלץ להסתדר ללא מוחמד שכר שייעדר בשל צבירת כרטיסים צהובים. מי שנאבקים על מקומו בהרכב הם אופיר מזרחי וסאקו טורה כאשר סיכוייו של האחרון לפתוח גדולים יותר.

הרכב משוער: דזיוגס ברטקוס, דור אלו, אורי דהן, עידן נחמיאס, זיו מורגן, יואב הופמייסטר, סמואל בראון, רועי קהת, סאקו טורה (אופיר מזרחי), יוג'ין אנסה ולוסיו.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל