לאחר לא מעט שנים בפלייאוף התחתון, בקריית שמונה קיוו לפתוח אחרת את משחק החזרה של הקבוצה לפלייאוף העליון בליגת העל. במחצית הראשונה הכול היה נראה טוב: יתרון, שחקן מורחק של היריבה ושליטה במשחק, אך הצפוניים הצליחו לפספס את ההזדמנות להתקרב ליעד שהציבו - כרטיס לאירופה, ספגו שער שוויון ויצאו עם נקודה בודדת בלבד ו-1:1 מול אשדוד.

בתום המשחק זעם מאמן הקבוצה קובי רפואה בחדר ההלבשה וגער בחניכיו בין היתר על חוסר הפרגון, ׳אגואיסטיים׳ צעק לעברם וכן על כל שהקבוצה לא השכילה לנצח את המשחק למרות עדיפות מספרית. שחקן בקריית שמונה סיפר: ״קובי כעס מאוד, לא ראיתי אותו ככה כל העונה, צעק והשתולל, היה בלאגן והאמת שהוא צודק גם עם טעויות השיפוט היינו חייבים לנצח את המשחק הזה. פישלנו״. 

קובי רפואה (שחר גרוס)קובי רפואה (שחר גרוס)

בקרייה זעמו גם על טעויות השיפוט לכאורה, כשבמוקד: פסילת שער ופנדל שלא נשרק. מוחמד שכר התייחס לצעקות בחדר ההלבשה ולחפצים שעפו באוויר: ״יש לנו מאמן שרוצה לנצח כל משחק זה אמוציות של משחק, הקבוצה הייתה טובה מאוד ואשדוד בעשרה שחקנים, אנחנו רוצים את המקום השלישי ויכולנו להתקרב. אנחנו גם מרגישים שהיינו חייבים לקחת את שלושת הנקודות אבל זה שייך לעבר מתכוננים ליום שלישי״.

על השפעת סיום ההתקשרות בין רפואה לקרייה אמר: ״קיבלנו את זה בסדר גמור, קובי עשה לנו אסיפה זה שהוא לא ממשיך, לא אומר כלום, זה גם הקריירה שלנו ואנחנו רוצים חוזים לעונה הבאה וצריכים לעבוד קשה ולהוכיח, הוא מאמן מצוין אבל לא שחקנים מחליטים מי יאמן ומקבלים כל החלטה בברכה״.

רק 2:2 ליובנטוס מול טורינו, צמד לסנאבריה

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל