עם פתיחת עונה חלומית וכשהיא מוליכה את ליגת העל, תצא הערב (ראשון, 20:00) עירוני קריית שמונה למשחק חוץ לא פשוט מול קבוצה מפתיעה נוספת שמציגה כדורגל חיובי - מכבי נתניה, זאת במסגרת המחזור השמיני של ליגת הבורסה לניירות ערך.

רפואה ציפה לקבל חזרה את החלוץ הגנאי יוג’ין אנסה שבמשחק הקודם ריצה עונש הרחקה, אך החלוץ סובל מכאבים בקרסול ונעדר מאימוני הקבוצה כך שהסיכויים שישוב ל-11 של הקבוצה הצפונית נמוכים מאוד. מי שנמצא בכוננות להחליפו הוא מוחמד שכר שהציג משחק טוב במחזור הקודם כאשר גם אופיר מזרחי שהתאושש מפציעה נמצא בתמונה.

מאמן הקבוצה, קובי רפואה, אמר לקראת היהלומים: “אנחנו מגיעים למשחק מול קבוצה מאומנת עם התקפה טובה שכולם ראו את היכולות שלה בליגה”. על יחסי הכוחות בין הקבוצות אמר: “הליגה העונה שוויונית ואין משחקים קלים, יחד עם זאת וכמו בכל משחק יש לנו את המטרות שלנו ונעבוד קשה כדי לנסות לעמוד בהן ולצאת מהמשחק עם תוצאה טובה”.

במועדון הצפוני ניסו למצוא מגרש דשא לאימונים לאור השיזרוע במגרש האימונים של הקבוצה, אך לאחר שלא מצאו כזה מקיימים במועדון אימונים במגרש סינטטי, בלית ברירה.

ההרכב המשוער: דזיוגס ברטקוס, דור אלו, עידן נחמיאס, אורי דהן, זיו מורגן, סמואל בראון, יואב הופמייסטר, רועי קהת, סאקו טורה, מוחמד שכר ולוסיו.