הפועל ירושלים קיוותה לנצח היום (שבת) את עירוני קריית שמונה ולהשיג נקודות יקרות במאבק ההישרדות שלה, אך שוב, בפעם המי יודע כמה העונה, הייתה נאיבית מדי. הקבוצה מהבירה הייתה יכולה לצאת לפחות עם נקודה מהצפון, אך ספגה בדקה ה-79 שער מאיבוד כדור חמור בהגנה והמשיכה להסתבך בתחתית ליגת העל.

מאמן הפועל ירושלים, זיו אריה, אמר בסיום: “אין הרבה מילים להגיד, הן קצת נגמרו. ידענו שקריית שמונה משוחררים ומתקתקים את הכדור. עבדנו על הכל אבל גם ב-0:0 הגענו לשלושה מצבים טובים בהתקפות מעבר וזה נגמר ב-0:1 להם. במחצית השנייה עשינו התאמות אבל ספגנו גול הזוי ב-1:1 – סיפורה של העונה. איבדנו נקודות והפסדנו לשתי קבוצות שלכאורה סיימו את העונה. אם לא נתחיל לנצח משחקים זאת בעיה. השחקנים מאוד רוצים, נשנס מותניים, לא הצלחנו ונמשיך לנסות”.

על הטעות של מלמוד שהובילה לשער השני אמר אריה: “איו מה להגיד, הוא ילד. מדובר בבלם העתיד של הפועל ירושלים והכדורגל הישראלי. הוא ילד מדהים, עשה טעות קריטית אבל הוא ירים את עצמו. אני לא חושה שאני צריך לחבק את עצמו, הוא ילד חזק וחיבקו אותו מספיק”.

שחקני הפועל ירושלים (ניסן עייש)שחקני הפועל ירושלים (ניסן עייש)

מאמן קריית שמונה, סלובודאן דראפיץ’, אמר בסיום: “היינו צריכים לעשות את זה. מאוד קשה להגיע ולהסביר למה זה חשוב אחרי שהבטחת עלייה וכל הכבוד לחבר’ה שנתנו את המלחמה וסיפקו את הכדורגל החצי חיובי. אתה רואה שלקבוצות רועדות הרגליים, הפועל ירושלים לא משחקת את הכדורגל הטבעי שלה ואנחנו היינו צריכים לנצל את זה. הצבנו לעצמנו את המקום הראשון בפלייאוף התחתון וצריכים לעמוד בזה. היה קשה והיינו צריכים לשחק טוב יותר. לא שיחקנו כמו מול חדרה אבל לקחנו שלוש נקודות וזה מה שחשוב”.

עוד הוסיף דראפיץ’: “אנחנו נותנים גם לצעירים הזדמנויות לקראת העונה הבאה. מאוד מרגש שהקהל מעריך את העבודה, אני אוהב אותם גם וזה הדדי. אני חושב שעשינו דבר מצוין בקריית שמונה, אני מקווה תהיה שנה הבאה קבוצה טובה ובריאה”.  על האפשרות שיתחיל את העונה הבאה ללא קבוצה אמר: “בכדורגל שלנו הכל אפשרי, אני צריך לעשות את העבודה כמו שצריך ולראות עם הסוכן שלי מה יקרה אני ודע שהוא עובד ומקווה מאוד שלא אשב בבית”.

סלובודאן דראפיץ' (ניסן עייש)סלובודאן דראפיץ' (ניסן עייש)

איתמר שבירו שכבש שיתף: “דיברנו על זה שאנחנו רוצים ללחוץ קדימה, ראינו שההגנה קצת מבוהלת מאחור ואני שמח שהלכתי עד הסוף ושכר כבש. תמיד האמנתי בעצמי, ידעתי שאגיע למקום שאשחק בו הרבה ואני יודע מה אני שווה. ידעתי שאוכיח את עצמי ואני שמח שהגעתי לבית חם עם אנשים מדהימים”.

על עתידו אמר החלוץ: “אני רוצה רק לסיים את העונה כמו שצריך. יש לי פה בית מדהים, ב”ש גם מקום מדהים והחלום זה חו”ל. נעשה חושבים לאחר סיום העונה. אני חושב שזכינו במאמן טופ בליגה הזאת, הוא כל הזמן מכוון ועוזר לנו. הוא מאמן ברמות הכי גבוהות וגם אם לא יישאר פה הוא יצליח, אתה תמיד רוצה שמאמן טוב יישאר. גם איזי וגם סלובו מדהימים, זכינו בשניהם. הייתה לי דלקת וחבשתי את הברך שקצת הסתובבה לי, אחרי פסח כבר אשחק”.

מביך: טעות השוער ההזויה שחמד לא ישכח
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה