עירוני קריית שמונה הייתה חייבת ניצחון הערב (רביעי) מול הפועל ירושלים ולמרות הלחץ הגדול, הקבוצה של סלובודאן דראפיץ’ עשתה את שלה עם 0:1 בטדי שנתן לה שלוש נקודות חשובות במאבקי התחתית בליגת העל. 

מאמן המנצחת, סלובודאן דראפיץ’, התייחס לפציעה המחרידה שעבר הבלם שלו, סטפן אקה, שנפצע קשה ברגלו: “שחקן טוב, בן אדם טוב, חבל לי עליו. אני מאחל לו החלמה מהירה ושיחזור למגרשים כמה שיותר מהר”. על הניצחון אמר דראפיץ’: “אחרי שלושה הפסדים, היינו מאוד לחוצים ורצינו את הניצחון. ידענו שזה לא יגיע בכדורגל, היינו צריכים נקודות. היה פחות כדורגל ויותר לחימה. כל הכבוד לחברה, אנחנו צריכים שכל השחקנים יחזרו ושנהיה בריאים. אנחנו כל הזמן מנסים לעשות הרכבים מתאימים. אלו נקודות חשובות, אני חושב שחבשי יחזור למשחק הבא ואנחנו צריכים לראות איך מכינים את הקבוצה למכבי נתניה”.

דראפיץ׳: ״היינו חייבים את הנקודות״

מאמן הפועל ירושלים, זיו אריה, אמר בסיום: “משחק טוב שהתחלנו רע מאוד. למרות הפתיחה, היה משחק חד צדדי לחלוטין. חבל, אבל נמשיך הלאה. גם במשחק באשדוד לא הגענו להרבה מצבים, אנחנו צריכים לתת גול ראשון ואז יהיה לנו ביטחון. אני לא יודע מה מהות הפציעה של גיא חדידה”. על הביקורות שהוא מקבל מצד הקהל של ירושלים, אמר המאמן: “אני לא יכול לשפוט את הקהל, הקהל של הפועל ירושלים ברובו הוא אדיר. שום דבר לא מלחיץ אותי חוץ מאני בעצמי”.

זיו אריה (שחר גרוס)זיו אריה (שחר גרוס)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל