אחרי חמישה מחזורים ללא הפסד, הפועל חדרה השלישית בטבלה תתארח הערב (ראשון, 19:00) אצל עירוני קריית שמונה במטרה להמשיך בפתיחת העונה החיובית, כשהיא אחת משתי הקבוצות היחידות (יחד עם הפועל באר שבע) שעדיין בלתי מנוצחות בליגה. במועדון מקווים לשוב מהפגרה באותה הנקודה שבה עצרו ודרוכים לקראת המפגש בצפון.

בנוגע להיעדרויות, מנחם קורצקי ייאלץ להסתדר ללא גוסטבו מרמנטיני, אביאל בן חמו ועומר פדידה הפצועים, כאשר מי שיחזור ל-11 הוא הבלם עידו לוי שלא שיחק מול אשדוד בשל סיבה משפחתית. בהתקפה מוחמד גדיר צפוי לפתוח לצידו של שובל גוזלן.

גוסטבו מרמנטיני. יחסר לקורצקי (ראובן שוורץ)גוסטבו מרמנטיני. יחסר לקורצקי (ראובן שוורץ)

קורצקי עתיד להמשיך במערך שלושת הבלמים שעובד עבורו עד כה כאשר ההתלבטות היא בנוגע לעמדת המגן השמאלי בין איבליו מרקוב לדולב אזרואל,  כשנראה שהבולגרי מקבל עדיפות לפתוח. במרכז ההגנה צפויים לפתוח לוי, עומר דנינו וג׳ונתן סיסה, בעוד מקסים פלקושצ׳נקו, שחזר ל-14 דקות מול אשדוד, יקבל דקות משמעותיות יותר כמחליף במטרה להכניסו לעניינים.

״לשחק בקריית שמונה זה תמיד קשה וכך היה לאורך השנים״, סיפר קורצקי לקראת המשחק. ״הם במומנטום חיובי אז זה כן משחק שיאתגר אותנו מאוד. אנחנו באים מוכנים, עבדנו קשה בשבועיים האלה עם היעדרויות אבל מי שהתאמן עבד קשה מאוד״.

מקסים פלקושצ'נקו. יקבל יותר דקות (שחר גרוס)מקסים פלקושצ'נקו. יקבל יותר דקות (שחר גרוס)

הפציעות: ״בנינו סגל טוב שצריך לעשות את העבודה ומי שנכנס צריך להוכיח את עצמו. יש מלחמה טובה על ההרכב, והבעיה היחידה היא הפציעות על שחקני ההתקפה שנמצאים באותו תפקיד. אנחנו משתמשים במי שיש, אין לנו תירוצים, נבוא מוכנים כי אנחנו מחויבים למועדון. אנחנו לא פייבוריטים, זה שהטבלה נראית ככה זה יכול להשתנות באופן קיצוני. יש לנו ביטחון ואמונה בשחקנים. יש קבוצה חזקה וצריכים לעבוד קשה ולבוא מוכנים לכל משחק״.

הרכב משוער: רובי לבקוביץ׳, דיא לבאבידי, עומר דנינו, ג׳ונתן סיסה, עידו לוי, איבליו מרקוב (דולב אזרואל), תמיר גלזר, מנשה זלקה, מוחמד אוסמן, שובל גוזלן ומוחמד גדיר.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל