עם תצוגה מרשימה של ספורטיביות, למרות שסיימה את המטרות והבטיחה את הישארותה בליגת העל, בעירוני קריית שמונה רשמו אתמול (שבת) 1:2 על הפועל ירושלים, שנלחמת על חייה אך לא הצליחה להשיג נקודות יקרות במאבק ההישרדות.

אחד המאמנים המצטיינים של העונה בליגת העל הוא ללא ספק סלובודאן דראפיץ’ שממשיך להוביל את קריית שמונה בצורה מרשימה לאחר שהגיע לקבוצה שהייתה במקום האחרון בטבלה וסומנה כיורדת הבטוחה, אך עוד טרם פתיחת הפלייאוף הבטיחה הישארות. המאמן לא ימשיך בקרייה בשל ריב בינו לבין הבעלים איזי שרצקי, אך הבטיח לשפוך אור על האירוע בעוד כחודש: "על מה שהיה בנינו נדבר בסוף העונה בתקשורת, אדבר על זה ואסביר אחרי העונה".

אתה זוכה להערכה מהקהל, מהצוות ומהשחקנים, זה מחמם את הלב?
“כן זה מחמם את הלב. כיף לקבל פידבק חיובי ותמיכה מכולם על מה שאנחנו עושים, בהחלט עושים את העבודה”.

שחקני עירוני ק"ש חוגגים (מיכה בננו)שחקני עירוני ק"ש חוגגים (מיכה בננו)

אתה מרוצה מהתקופה שלך בקרייה?
”עזבתי את הבית בנתניה ובאתי לגור פה בקריית שמונה כדי להציל את המועדון מהמקום שהוא היה באותם ימים (מקום אחרון, ש.א). אז כיף לקבל את הפידבק הזה, גם כאן במגרש וגם מהתושבים שאני מסתובב בקריית שמונה. אני שמח על כך”.

איפה תהיה בעונה הבאה?
”לא יודע מה יהיה מחר ומה יוליד יום. אני כעת עושה את העבודה שלי ונראה מי יעריך את מה שאני עושה. ב-14.5 אנחנו מסיימים את העונה ונראה מה יהיה”.

עמדת במטרה בקריית שמונה? המטרה הייתה להישאר בליגה?
:כמובן, המטרה הייתה להישאר בליגה ועשיתי את זה בגדול ובטוב”.

שחקני עירוני ק"ש חוגגים (ניסן עייש)שחקני עירוני ק"ש חוגגים (ניסן עייש)

מרוצה מהתקופה בקריית שמונה?
כן, אני מאוד מרוצה מהתקופה פה. קריית שמונה זה מקום נפלא, שקט, אפשר לעשות עבודה טובה. יש פה אנשים נפלאים וסגל מעולה, כך שאני נהנה ממה שאני עושה ועובד מאוד קשה בשבילו. נסיים את העונה ונראה מה יהיה שנה הבאה”.

סיימתם את העונה לפני הפלייאוף, קבוצות שנלחמות על חייהן לא מצליחות לקחת לכם נקודות.
“תראה, יש קבוצות מצד אחד שרועדות להן הרגליים ונלחמות על הירידה, אך קשה נגד כל הקבוצות שנלחמות בתחתית. מצד שני אנחנו צריכים למצוא את הכוח לסיים את העונה הכי טוב ואני גאה בשחקנים שעושים את העבודה”.

המטרה היא מקום שביעי?
”מדברים כל הזמן על הרצון לסיים את הפלייאוף במקום הראשון (מקום שביעי, ש.א), אנחנו גם נותנים לצעירים דקות ומשלבים אותם. אומנם אנחנו יכולים לשחק יותר טוב אבל כשמנצחים לא מתלוננים”.

סלובודאן דראפיץ' מודה לקהל (ראובן שוורץ)סלובודאן דראפיץ' מודה לקהל (ראובן שוורץ)

אם היית מאמן את הקרייה מתחילת העונה, הייתם לדעתך מגיעים לפלייאוף עליון?
”אני חושב שהמספרים מדברים בעד עצמם, הגעתי במחזור 11 כשלקבוצה 8 נקודות. לפי הסטטיסטיקה הייתי בפלייאוף העליון אבל אי אפשר לדעת. יש תחושת פספוס אבל בשורה התחתונה אני מאוד מרוצה - יש לנו קבוצה עם צעירים, אנחנו משחקים עם שני זרים, החבר’ה נותנים עונה פנטסטית ואני מאוד מרוצה ממה שאנחנו עושים”.

צמד ענק של ויסמן מביא נקודה לויאדוליד
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה