הפועל חדרה ומנחם קורצקי פשוט לא עוצרים. הערב (ראשון) החדרתים חיברו ניצחון שלישי ברציפות, הפעם עם 0:1 יקר בחוץ על קריית שמונה, שמצדה נותרה עמוק בתחתית ליגת העל עם 5 נקודות בלבד אחרי שישה מחזורים.

המאמן המפסיד עמיר נוסבאום אמר: “בדומה למשחק מול נוף הגליל, בו אולצתי להתנצל על הניצחון, עכשיו אין לי מה להגיד על המשחק. אני גאה בבחורים, זה היה משחק אדיר שלנו טקטית. הזזנו את הכדור כמו שצריך, סגרנו אותם הגנתית, מזל רע”.

עמיר נוסבאום (אורן בן חקון)עמיר נוסבאום (אורן בן חקון)

נוסבאום דיבר על היכולת במשחק: “אני מבכה את ההפסד. אני גאה בבחורים, זה מסוג המשחקים שבהם אי אפשר לכעוס. סך הכל עשינו משחק מצוין מבחינתי, מכל הבחינות, סגרנו אותם הרמטית וההכנה הייתה מצוינת. מבאס, אבל ממשיכים קדימה”.

המאמן דיבר על הרחקתו של עאיד חבשי: “עשה משחק מצוין, כל העונה מהטובים שלנו. אני מניח שלא היה לו חמצן בראש, עדיף לתת לו להיות באחד על אחד מול השוער. יש לנו סגל טוב ונבוא לסכנין במטרה לנצח”.

מוחמד גדיר (ניסן עייש)מוחמד גדיר (ניסן עייש)

המאמן המנצח מנחם קורצקי: ”ניצחון חשוב. מי שמבין את מה שקורה בליגה מבין שהיה לנו חשוב לברוח מהתחתית, עשינו בריחה טובה מהתחתית. הכדורגל לא היה גדול, היה משחק מאוד קשה ופתחנו אותו לא טוב. כמעט ולא הופענו בחצי הראשון, למרות שהגענו לכמה מצבים. בחצי השני נראנו טוב יותר והבקענו. היינו יכולים להכפיל, אבל בסופו של דבר מאושרים מהניצחון”.

קורצקי דיבר על סגנון המשחק של קבוצתו: “אני חושב שיש סיבה לסגנון המשחק שלנו. מבינים ששחקני התקפה משמעותיים לא משחקים, אבל אנחנו מחפים על זה עם רצון ולחימה, שחקנים שמגיעים ונותנים עוד 10-20%. אני שמח שזה עוזר לנו להביא את התוצאות שאנחנו רוצים, הכדורגל הטוב יחזור. כרגע אנחנו מאושרים מהניצחונות, רוצים להמשיך”.

קורצקי דיבר על השאיפות להמשך: “יש לי מענק הישארות. רוצים לברוח מהתחתית, רוצים כדורגל רגוע ושקט יותר כדי שיהיה מרווח נקודות. אני מאושר בשביל השחקנים, הם עושים כאן משהו מעל המצופה. היו ציפיות גבוהות מאיתנו, אני חושב שאנחנו עומדים בציפיות”.

מנחם קורצקי (איציק בלניצקי)מנחם קורצקי (איציק בלניצקי)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה