שמחה גדולה הייתה אמש (רביעי) בקריית שמונה לאחר שהקבוצה הצפונית הצליחה לנצח 1:2 את מכבי פתח תקווה במשחק השלמה ולעלות למקום החמישי בטבלה כשנותרו שני מחזורים לסיום העונה הסדירה והמאבק על הפלייאוף העליון בעיצומו.

בקריית שמונה הוליכו כבר 0:2, אך בדקות הסיום כמעט ואיבדו את הניצחון כאשר חלוץ מכבי פתח תקווה, ליאל עבדה, שצימק בדקה ה-58, כבש בדקה ה-72 גם שער שוויון שנפסל לאחר בדיקה במערכת ה-VAR. 

יוג'ין אנסה חוגג (ניסן עייש)יוג'ין אנסה חוגג (ניסן עייש)

מוחמד שכר, שבישל את שני השערים לזכות קריית שמונה, אמר: "כל משחק הוא יותר חשוב מזה שהיה לפניו, אחרי הניצחון בסכנין ידענו שיהיה קרב קשה, אבל גם ידענו שבבית שלנו אנחנו יכולים לנצח כל קבוצה. אני שמח שלקחנו 3 נקודות שיוכלו לעזור להעפיל לפלייאוף".

על העומס איתו מתמודדת הקבוצה: "קשה מאוד, אנחנו משחקים כל שלושה ימים והסגל קצר, אבל אני שמח שלקחנו את הנקודות, לא זוכרים אם היינו עייפים, הייתה קורונה או מה, רק אם הגענו לפלייאוף העליון או לא ואני מקווה שנגיע השנה".

מוחמד שכר (שחר גרוס)מוחמד שכר (שחר גרוס)

כעת, הסיטואציה תלויה בקריית שמונה, שלאחר תקופה ארוכה נמצאת במקום המוביל לפלייאוף העליון. שכר התייחס גם לכך ואמר: "ברור שזה תלוי בנו, נגיע וניתן 100 אחוז כדי להיות שם אחרי הרבה שנים שהקבוצה לא הייתה שם. אני מקווה ומאמין שנעשה את זה ונשמח את כל מי שסביב המועדון".

בתום המשחק, בזמן ששחקני הקרייה חגגו על הדשא, רועי קהת ירד לחדר ההלבשה בכעס כשהוא אומר: “פעם אחרת זה לא יספיק" בהתייחס ליכולת הקרייה ולמצבים הרבים של מכבי פתח תקווה בדקות הסיום. מי שזכה לפרגון גדול הוא יוג'ין אנסה שכבש את שני השערים במשחק.

יוג'ין אנסה כובש (ניסן עייש)יוג'ין אנסה כובש (ניסן עייש)

כעת, הפנים של קריית שמונה לעבר המשחק מול מכבי תל אביב בשבת ב-19:50, והפעם עם 750 ברי מזל מחוסנים ומחלימים מקורונה, שירכשו כרטיסים למשחק ויגיעו לאצטדיון. עד כה נמכרו כ-400 כרטיסים בקופות האצטדיון בקריית שמונה, כאשר במקום מקפידים על בדיקת 'תו ירוק' ותעודה מזהה מכל רוכש ובקרייה מבהירים כי גם בכניסה למגרש יבדקו תו ירוק.

שער ניצחון לסוארס, אתלטיקו עם מהפך נהדר

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל