שמחה גדולה וחיבוקים רבים נרשמו בחדר ההלבשה של עירוני קריית שמונה אחרי ה-0:2 אמש (שלישי) על הפועל חיפה. לאחר חודש לא פשוט ורצף של הפסדים שהלחיצו את המועדון והעלו חששות של הסתבכות בתחתית, קובי רפואה וחניכיו רשמו אמש ניצחון שני ברצף ועלו למקום השישי, ממנו עולים לפלייאוף העליון, וזאת ללא המשחק מול מ.ס. אשדוד שנדחה בסוף השבוע החולף.

״קובי והשחקנים הראו אופי, עצרו כדור שלג שיכל לסחרר את המועדון והוציאו את הקבוצה לדרך חדשה. כל קבוצה עוברת לפחות משבר אחד במהלך העונה והחשוב זה לצאת ממנו – את זה עשינו״, אמרו במועדון.

בקריית שמונה מקווים שהשער של יוג’ין אנסה יחזיר את הביטחון לשחקן, שיחד עם לוסיו היה מהשחקנים הבולטים בפתיחת העונה הנהדרת של הקבוצה. שחקן בקבוצה התייחס לסגר הצפוי ואמר: ״זה ממש קשה המצב הזה, אני מקווה שיאפשרו לנו להמשיך להתאמן לפחות. כקבוצה זה מגיע לנו בזמן פחות אידיאלי כי חזרנו לכושר וחבל״. 

יוג'ין אנסה מול ניסו קפילוטו (עמרי שטיין)יוג'ין אנסה מול ניסו קפילוטו (עמרי שטיין)

לקראת חלון ההעברות, בקריית שמונה מעוניינים לעבות ולחזק את הסגל בשני שחקנים נוספים. מו״מ מתקדם מתקיים מול האקס גיימס אדניי, שכזכור בעונה החולפת שיחק במדי הקבוצה, נפצע ונעדר מכמחצית מהעונה. את העונה הנוכחית פתח אדניי בקבוצה ממנה הושאל לק”ש - גבאלה מאזרבייג’ן, ובמאזנו שער אחד בתשעה משחקים. גורם במועדון העריך כי סיכויי העסקה הם 50:50.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל