דמיאן רויטמן, שהיה שותפו של אשר אלון בניהול הפועל רעננה, שיתף היום (שני) שהוא עוזב באופן רשמי את הקבוצה מהליגה הלאומית.  לרויטמן אין כעס על אף אחד בקבוצה והוא טוען שלא הצליח להגיע להסכם לפיו הוא ימשיך וכל הצדדים יהיו מרוצים, ולכן הוחלט על פרידה.

“לפני יותר מעשור ישבתי בבית קפה ברעננה ליד בנק דיסקונט ושמעתי את כל מה שהייתי צריך לשמוע כדאי להיענות לאתגר ולקפוץ לברכה ללא הרבה מים. ונכנסתי למועדון הפועל רעננה הזמנים הם זמני הירידה מליגת העל בפעם הראשונה, המצב היה שחור ללא הווה וללא עתיד אבל זה בדיוק מה שצריך בן אדם כמוני”, כתב רויטמן.

“אני שמח מאוד ולא מצטער על המסע הזה, היו לנו ירידות, היו לנו עליות, היו דברים שמחים והיו גם עצובים אבל תמיד שמרנו על הביחד, זה הייחוד של המועדון הזה ובלי זה אין לו תקומה. אין זה סוד שניסיתי בשבוע אחרון לעגל את המרובע ולנסות להגיע לפורמולה שכולם יוצאים מרוצים – ואני מודיע לכם שנכשלתי”, הוסיף.

אשר אלון (רדאד ג'בארה)אשר אלון (רדאד ג'בארה)

“זה לא בגלל איש כזה או אחר אלא מכיוון שכנראה זה בלתי אפשרי. אין לי שום כעס כלפי אף אחד. מעטים מכם יודע שכשאני עזבתי את המועדון לפני שנתיים זאת הייתה עזיבה איטית מאוד, שהיום מגיעה לסיום הרשמי. היום אני עוזב רשמית לא רק בניירות אלא גם בגוף ובמחשבה”.

“תמיד אני אשאר אוהד של המועדון הזה, שאין שני לו בכדורגל העולמי. תמיד אשאר חבר של כל האנשים שהיו איתנו, מאשר אלון ועד אוהדי האולטרה שלנו, מעמי ועזנה ועד אותו אבא שלא ידע מי אני ורץ אחריי אם אגרוף באותן שבתות בפארק. משוקר ועד אחרון השחקנים שהיו לנו. סליחה אם שכחתי מישהו, כבר יצא לנו להיפרד בצורה אישית ולא דרך הפוסט הזה. תודה לכולם, זה היה בהחלט מסע מרשים שנגמר היום, שלכם לתמיד, דמיאן רויטמן”, סיכם.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל