קשר מכבי תל אביב בר כהן חתם הבוקר (שלישי), ביום האחרון של חלון ההעברות של קיץ 2021, בשורות העולה החדשה לליגת העל הפועל נוף הגליל, וכבר הספיק לקיים אימון בכורה בקבוצתו החדשה.

כהן בן ה-20, שהושאל בעונה שעברה לבית״ר תל אביב/בת ים בליגה הלאומית, רשם 17 הופעות במדי נבחרות ישראל הצעירות, במהלכן הבקיע שלושה שערים וכעת הוא עושה את קפיצת המדרגה להשאלה בליגת העל, כמו שחקנים צעירים רבים במכבי ת”א לפניו.

כהן, שהגיע היום לאימון בנוף הגליל מלווה באביו ובסוכנו דודו דהאן, אמר: ״מודה להפועל נוף הגליל על ההזדמנות שנתנו לי, מקווה שאחזיר על המגרש ושהקבוצה תעמוד במטרות שלה העונה״.

בר כהן (דוברות נוף הגליל)בר כהן (דוברות נוף הגליל)

בנוסף, הפועל נוף הגליל במאמץ נרחב למלא את המגרש במשחק הבית בשבת, נגד מ.ס אשדוד. אחרי אימון הבוקר יצאו צמד הקפטנים, ראובן גל ויבגני ברקמן יחד עם נציגי המועדון, לבית הספר שרת בנוף הגליל על מנת לעודד את התלמידים להגיע למשחק. נרשמה היענות רבה ובמהלך המפגש ביקשו התלמידים להגיע לאימון הקבוצה ולהצטלם עם השחקנים. 

מנהל קריית החינוך ע״ש משה שרת, שמואל לידרמן ורכז השכבות העליונות אופיר כהן, שיבחו את פעילות המועדון להידוק היחסים עם התלמידים. הקפטן ראובן גל: “התלמידים של היום הם דור העתיד שלנו ביציעים. הם גילו התעניינות והתלהבות רבה, נשמח לארח אותם בגרין”. אגב, הנהלת המועדון החליטה על מכירת כרטיסי כניסה לשבת במחיר של 50 שקל בלבד.

ראובן גל ויבגני ברקמן (חגי מיכאלי)ראובן גל ויבגני ברקמן (חגי מיכאלי)