לא רגוע בכלל במכבי תל אביב אחרי הידיעות שיצאו אמש ובישרו כי יונתן כהן לא ערך אימון עם הקבוצה. השחקן בישר בבוקר לצוות המקצועי כי הוא חש כאבים בשריר אך ביקש להתאמן, אולם הצוות המקצועי הורה לו להתאמן בצדי המגרש ולעשות אימון קל בעקבות אותן התלונות. במועדון רתחו כאשר הסיפור דלף והוצג כביכול כאילו נאסר עליו להתאמן עם שאר הקבוצה ומבחינתם יש יד מכוונת שמנסה לפגוע בקבוצה.

“אם יונתן כהן שבעונה שעברה נפצע ואז החלים ופציעתו הוחמרה מאז פעמיים, מתלונן על כאבים בבוקר, למה שהמאמן ייקח אותו לאימון ערב?”, תהו גורמים במועדון. “אבל זה ברור שהמצב מול יונתן מדרדר מאז יום חמישי, אף אחד פה לא עיוור וצריך לעצור את זה מיד”. בכירים במועדון הצהוב התייחסו בעקיפין לאי השקט בחדר ההלבשה ואמרו: “לא כדאי לאף שחקן לנסות לערער פה את המערכת”. 

כל האירועים האלה מתרחשים יומיים לפני המשחק מול ספרטק טרנאבה בסלובקיה. השחקן מצידו רוצה להתאמן היום (שלישי) ואף לצאת למשחק חרף האבל המשפחתי עם מות סבו. אולם נראה כי גם אם יוחלט לבסוף לאפשר לו להתאמן עם הקבוצה ולקחת אותו לסלובקיה, הוא צפוי להיות מודח מה-11 של ואן לוון. ברקע מתנהלים כמובן המגעים מול פיזה האיטלקית שרוצה לצרף אותו וישנם גורמים אשר בטוחים כי כל מה שקורה מאז יום חמישי הם צעדים שנועדו לגרום למכבי למכור אותו. 

האם הכל באמת ״שחור״ בבנייה של מכבי ת״א?

בצד של כהן מצידם טוענים כי בסיום העונה שעברה ניתנה לו הבטחה עקרונית שאם יביא הצעה, הוא יוכל לצאת וכי לא יעצרו את ההתקדמות שלו. חבריו של השחקן טוענים כי הוא פגוע מכך שלא מכרו אותו עדיין לפיזה ואף אומרים כי מבחינתו הדבר הכי חשוב עבורו בימים אלה הוא לצאת החוצה ולהגשים את החלום שלו להתקדם מקצועית. הסיטואציה הזו אינה בריאה וכפי שכבר נכתב לא אחת, במכבי ת”א צריכים למצוא במהרה את הדרך לגרום לכל הסאגה הזו להסתיים ואין בכלל ספק שבמצב הנוכחי, הישארות של כהן לא תורמת לאף אחד מהצדדים. 

בנושא אחר, בדיקות הקורונה שעשו שחקני וצוות מכבי תל אביב אתמול לקראת המשחק נגד ספרטק טרנאבה במסגרת מוקדמות הקונפרנס ליג בסלובקיה - חזרו כולן שליליות.