במכבי תל אביב טוענים כי יונתן כהן לא התאמן הערב (שני) עם הקבוצה אחרי שהתלונן כי הוא סובל מכאבים בשריר ואומנם רצה לערוך אימון עם הקבוצה חרף זאת, אך הצוות המקצועי בראשותו של פטריק ואן לוון העדיף שלא לסכן אותו אחרי התלונות מצידו של השחקן. ספק רב אם הוא יהיה חלק מהסגל לטיסה לסלובקיה בעקבות האירועים האחרונים.

כזכור, ביום חמישי האחרון החלוץ הוחלף מול סוטייסקה ויצא בכעס מהמגרש. לאחר מכן בסוף השבוע הגיע אותו אימון שהחמיץ בטענה שהוא לא חש בטוב אך בדיקת הקורונה שעבר חזרה שלילית והוא אף תיעד את עצמו מתאמן בחדר הכושר ביום בו חזרה התוצאה. אתמול הוא כבר התאמן כרגיל לטענת מכבי ת”א, אך הבוקר התלונן לדברי אנשי מכבי כי הוא סובל מכאבים ובשל כך הוחלט ע”י הצוות המקצועי שהוא יערוך אימון קל בצד, למרות שהשחקן מצידו כן רצה להתאמן עם הקבוצה. 

כל האירועים האלה מתרחשים על רקע ההצעה מפיזה, שנחשפה ב-ONE, כאשר השחקן מעוניין מאוד לעזוב את ישראל ולעבור לשחק בליגה השנייה באיטליה. המשא ומתן נערך בשלב זה בין בעלי הקבוצות, ואין ספק כי העובדה שאין שקט בגזרתו של כהן בשום שלב ימים האחרונים, לא תורמת לנושא. 

ללא שום קשר לכך, במכבי ת”א סיפרו כי השחקן חווה הערב מקרה אבל משפחתי עם מות סבו וכי ייתכן שבעקבות כך הוא ייעדר מאימונים נוספים.

האם הכל באמת ״שחור״ בבנייה של מכבי ת״א?