מכבי תל אביב מינתה רק לפני יומיים מנהל מקצועי חדש למחלקת הנוער, קלאודיו בראגה, אך עוד לפני שמונה אותו היא כבר הייתה בעיצומו של משא ומתן מול המגן הימני המוכשר של קבוצת הנוער, עילאי תומר, מולו מתקשים הצהובים להגיע לסיכום עד כה. 

תומר, שנתון 2004, נחשב למגן הימני המבטיח ביותר במחלקות הנוער, לא רק של מכבי תל אביב, אלא בכל הכדורגל הישראלי. הוא היחיד בעונה שעברה שחרף גילו, כבר שיחק עם קבוצת הנוער בעוד שאר בני השנתון שלו, היו חלק מקבוצת נערים א’. העונה כפי שנהוג במכבי ת”א, כל קבוצת נערים א’ הועלתה לנוער ותומר יהיה חלק ממנה. 

בכר:"כיף לקחת תואר"

במכבי ת”א רוצים להחתים את השחקן על חוזה ארוך טווח כפי שעשו במהלך העונה שעברה עם חלק מהכישרונות הגדולים ביותר של המחלקה, אך המשא ומתן איתו עדיין לא הבשיל לכדי סיכום והצהובים עלולים למצוא את עצמם בבעיה אם לא יסכמו מולו והם יכולים בהחלט לאבד את אחד השחקנים המבטיחים בגילו. 

אחד הנושאים שהצהובים אולי צריכים להתחיל לשקול הוא כן אפשרויות של סעיפי יציאה מול השחקנים הצעירים שלהם, ובכלל, במחירים שיהיו הוגנים עבור שני הצדדים, שכן במצב הקיים שחקנים צעירים לא ממהרים לחתום במכבי ת”א מתוך חשש שהם לא יוכלו למצוא את עצמם יוצאים החוצה לאירופה עד הרגע בו יהיו למעשה שחקנים חופשיים.