אחד מבעלי הפועל תל אביב, שרון ניסנוב, תובע את אוהד הקבוצה "פואד", אלרועי ידעי, בסכום של 100 אלף שקל וגם דורש ממנו התנצלות פומבית, זאת בהתאם להוראות חוק לשון הרע, כשניסנוב טוען, באמצעות היועץ המשפטי של המועדון עו"ד משה בן דת, כי קילל אותו בסמוך לביתו בסביון בקריאות של "אנס" ו"גנב", כאשר כידוע אוהדי הקבוצה מפגינים במקום בקביעות בחודשים האחרונים במחאתם נגד בעלי המועדון.

"קריאותיך אלה, נשמעו בפני עשרות רבות של אנשים שהיו במקום, כמו גם נשמעו ע"י שכניו של מרשי. חמור מכך, קריאותיך אלה נשמעו ע"י ילדיו של מרשי ורעייתו! מיותר לציין כי מרשי אינו "אנס" ואינו "גנב", ולפיכך דברים אלה הינם דברי בלע שקריים, המהווים דברי כזב פוגעניים", כתב עו"ד בן דת.

עו"ד משה בן דת (נעם מורנו)עו"ד משה בן דת (נעם מורנו)

"שמות התואר בהם כינית את מרשי בפני הציבור, משוללים כל בסיס, ובכל מקרה המדובר בשקרים מכפישים. שמות התואר בהם כינית את מרשי ביודעין, נועדו רק ואך ורק במטרה לפגוע בשמו הטוב של מרשי, במוניטין הרב שלו, והכל על מנת לפגוע פגיעה אנושה במרשי, וממילא בעסקיו של מרשי. במעשיך הפסולים, גרמת לפגיעה קשה בשמו הטוב של מרשי ולפגיעה במוניטין הרב שלו. במעשיך הפסולים ניסיתי לגרום לעסקיו של מרשי, נזק כבד, נזק כספי ועסקי, שבשלב זה, אין בידי מרשי כלים לאמוד אותו.

"בשלב זה, ועד שמרשי יאמוד את נזקיו הכבדים, הינך נדרש לפצות את מרשי בסך של 100,000 ₪, כפיצויים ראשוניים, וזאת לא יאוחר מיום 10.1.2021, וכן לפרסם הודעת התנצלות וחזרה מכל הטענות השקריות והמכפישות הנ"ל שהפצת על מרשי, וזאת לא יאוחר מיום 7.1.2021 בשעה 12:00.

שרון ניסנוב וזאב גרינברג (רדאד ג'בארה)שרון ניסנוב וזאב גרינברג (רדאד ג'בארה)

"לא ישולם הפיצוי ולא תפורסם הודעת ההתנצלות ובתוך המועד הנקוב לעיל, הורה לי מרשי לנקוט בכל ההליכים המשפטיים על מנת להיטיב נזקיו. מובהר כי מכתב זה נשלח לפנים משורת הדין, ואין באמור בו, כדי למצות את מלוא טענות מרשתי מכח הדין, לרבות הגשת תביעת נזיקין להטבת נזקיה הכבדים, לאחר שתסיים לאמוד אותם".

עוד לפני שהוגשה התביעה, אוהדי הפועל ת"א קבעו להמשיך את המחאה שלהם נגד הבעלים מחוץ לביתו של ניסנוב בסביון, כאשר הם יגיעו לשם ביום שבת בערב, ויוכלו לעשות זאת כמובן גם בסגר המלא שייכנס לתוקף, במתווה של הפגנה חוקית.

מהן העמדות שקבוצות ליגת העל חייבות לחזק?

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל