המחזור ה-8 בליגת הבורסה לניירות ערך ייצא היום (שבת) לדרכו עם ארבעה משחקים, כאשר במוקד יעמדו המשחקים בין מכבי תל אביב, שתתארח ב-17:30 אצל עירוני קריית שמונה עם ברק יצחקי על הקווים לאחר פיטוריו של פטריק ואן לוון, בעוד ב-20:30 מכבי חיפה תתארח אצל מ.ס אשדוד בנסיון להתקרב לפסגה, או לכל הפחות לשמור על מרחק של 4 נקודות בלבד מהפועל באר שבע המוליכה.

לשליחת טופס ב’ווינר’, לחצו כאן.

הצהובים, שהפסידו במחזור הקודם 2:0 בבלומפילד לאשדוד, במשחק שהוביל לזעזוע ולסיום עבודתו של פטריק ואן לוון במועדון, מסומנים על ידי הווינר כפייבוריטים מול הצפוניים, כאשר ניצחון צהוב יעניק למנחשים יחס זכייה של פי 1.55, תיקו יניב יחס של 3.30 וניצחון של ק”ש יספק יחס מרשים של פי 4.40. בנוסף, ניצחון של מכבי תל אביב בהפרש של יותר משער אחד יניב יחס של פי 2.30, בעוד ניצחון בהפרש של שער אחד בלבד יספק יחס של פי 3.

מכבי תל אביב. יחזרו לחגוג? (רדאד ג'בארה)מכבי תל אביב. יחזרו לחגוג? (רדאד ג'בארה)

מי שמסומן כפייבוריט לכבוש את השער הראשון במשחק הוא החלוץ הקרואטי סטיפה פריצה, כאשר אם שער שלו יפתח את מסכת הכיבושים המנחשים יזכו ביחס של פי 4, בעוד אחריו אפשר למצוא את ברנדלי קוואס (פי 5), גבי קניקובסקי (6), אדוארדו גררו (6) ודן ביטון (8). מנגד, המועמד המוביל של ק”ש לכבוש את השער הראשון הוא איתמר שבירו עם יחס של פי 7, ואחריו נמצאים מורגן פרייר (8), מוחמד שכר (10) ורועי קהת (10).

סטיפה פריצה (רדאד ג'בארה)סטיפה פריצה (רדאד ג'בארה)

בנוסף, מכבי חיפה מסומנת כפייבוריטית מובהקת אף יותר לחזור עם הניצחון מאצטדיון הי”א באשדוד, כאשר ניצחון של הירוקים של ברק בכר יניב יחס זכייה סולידי של פי 1.30 בלבד, בעוד תיקו יספק יחס של פי 4.30 וניצחון אשדודי מפתיע של החבורה של רן בן שמעון, שמקווה למנף את ה-0:2 המרשים על מכבי תל אביב על מנת לשפר עמדות בתחתית, יספק יחס של פי 5.70. אגב, ניצחון חיפאי ביותר משער אחד יעניק זכייה ביחס של פי 1.70, בעוד ניצחון בהפרש של שער אחד בלבד יעניק יחס של פי 3.10.

שחקני מכבי חיפה (עמרי שטיין)שחקני מכבי חיפה (עמרי שטיין)

המועמד המוביל לכבוש את השער הראשון במשחק הוא עומר אצילי, עם יחס של פי 4.50, בעוד אחריו נמצאים גודסוויי דוניו (5), דין דוד (6), דולב חזיזה (7), צ’ירון שרי (8) ומחמוד ג’אבר (12). מנגד, המועמד הבכיר של אשדוד הוא פאהד באיו עם יחס של פי 7, כאשר אחריו ברשימה נמצאים אור אינברום (8), מוחמד כנעאן (10), מתאוסיניו (15) ונאור סבג (15).

עומר אצילי (עמרי שטיין)עומר אצילי (עמרי שטיין)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל