נשאר בכרמל. סאן מנחם האריך היום (שלישי) את החוזה שלו עד 2024 במכבי חיפה, ובכך יישאר לשלוש שנים נוספות במועדון. השחקן שהגיע בקיץ 2015 לירוקים היה כמובן שותף בעונה החולפת לזכייה באליפות המדינה.

מנחם אמר: “גאה ונרגש לחתום היום את החוזה הרביעי שלי במכבי חיפה, לעוד שלוש שנים. מועדון שהפך עבורי לבית. רוצה להגיד תודה רבה לכל אנשי מכבי חיפה ולכם הקהל הירוק שנמצאים מאחורינו תמיד בכל רגע נתון, על אהבה ללא תנאי והתמיכה הבלתי פוסקת. מבטיח לתת מעצמי את הכל למען המועדון במטרה לזכות בעוד תארים”.

בינתיים, הקבוצה הגיעה לטביליסי (גאורגיה), לקראת המפגש הצפוי נגד דינמו טביליסי (חמישי, 19:30 שעון ישראל), במסגרת מוקדמות הסיבוב השני של הקונפרנס ליג וערכה אימון שחרור קל. הירוקים יצאו בסגל מלא למעט הקפטן, נטע לביא, שנשאר בארץ על מנת להמשיך את הטיפול בפציעתו.  

דולב חזיזה (שחר גרוס)דולב חזיזה (שחר גרוס)

בתוך כך, הסתערות אצל מכבי חיפה ומכבי תל אביב לקראת משחק אלוף האלופים, קרב אחד על כל הקופה בתואר הראשון של העונה, שיתקיים ביום ראשון באצטדיון סמי עופר: 15 אלף צופים כבר הבטיחו את מקומם.

כל זאת לאחר שהמכירה נפתחה לקהל הרחב, ומכבי חיפה פרסמה אזהרה: “אוהדי מכבי תל אביב שירכשו כרטיסים ליציעי אוהדי מכבי חיפה, לא יורשו להיכנס לאצטדיון וכספם לא יוחזר”. המכירה כמובן עדיין מתבצעת והמפגש בכרמל ייערך שלושה ימים לאחר ששתי הקבוצות ישחקו במשחק הראשון של הסיבוב השני בקונפרנס ליג, במשחקי חוץ.

אורי דהן (שחר גרוס)אורי דהן (שחר גרוס)
ברק בכר (שחר גרוס)ברק בכר (שחר גרוס)
עלי מוחמד (שחר גרוס)עלי מוחמד (שחר גרוס)
ג'וש כהן (שחר גרוס)ג'וש כהן (שחר גרוס)
צ'ירון שרי (שחר גרוס)צ'ירון שרי (שחר גרוס)
צ'ירון שרי ורמי גרשון (שחר גרוס)צ'ירון שרי ורמי גרשון (שחר גרוס)
אגדות ברצלונה וריאל מדריד לקראת המשחק