מכבי תל אביב לא התקשתה הערב (שלישי) מול אלשקרט במסגרת המחזור הראשון של שלב הבתים בקונפרנס ליג, והביסה 1:4 את היריבה הצנועה. זה קרה הרבה בזכות הצגה של דן ביטון שבישל פעמיים וכבש, כאשר גם גבי קניקובסקי ומתן חוזז עלו על לוח התוצאות בקבוצה של פטריק ואן לוון. הניצחון אגב, שווה לצהובים 1,995,000 ש”ח.

מאמן הצהובים, ואן לוון, אמר לאחר המשחק: “שיחקנו ישיר, זה אפשר לנו לכבוש יותר, היו לנו מצבים לכבוש אפילו עוד. קניקובסקי, פריצה וביטון? הם כבשו והיום הם הנהיגו ויצרו את השערים. יחד עם השחקנים האחרים במגרש כולם צריכים להיות קבוצה ולשפר אחד את השני”. 

ואן לוון: אנחנו עדיין לא ב100 אחוז יכולת

עוד הוסיף: “כמו שאמרנו, זה משחק בפני עצמו, זה טוב לביטחון והראינו לאוהדים שאפשר לכבוש, ועכשיו ממשיכים למשחק הבא בליגה מול מכבי חיפה. מה יהיה שם? הראינו שאפשר לכבוש וליצור מצבים, במשחקים הקודמים יצרנו ולא כבשנו אז זה כן מעלה את הביטחון. קוואס? הוא הראה כמה מהלכים, רוצים לראות יותר וצריכים לתת לו יותר זמן משחק”.

גבי קניקובסקי הוסיף: “כל ניצחון נותן ביטחון ורעב להמשיך, שמח שהראינו לקהל את הכדורגל שהם רוצים לראות, וממשיכים הלאה. הציפיות? להתקדם, לעזור לקבוצה קודם כל, ואז להמשיך להתפתח כשחקן”.