הפועל חדרה נערכת לקראת פתיחת עונת 2021/22 והערב (חמישי) היא ערכה ניסוי כלים ראשון – כאשר פגשה במתחם האימונים שלה את העולה החדשה, הפועל נוף הגליל, וגברה עליה 0:1 משער של שובל גוזלן בדקה ה-90.

שחקני הרכש החדשים של מנחם קורצקי – עומר פדידה, מוחמד גדיר, רועי זיקרי ודולב אזרואל פתחו בהרכב מול העולה הטרייה, ובמחצית השנייה נרשמו לא מעט שינויים אצל שתי הקבוצות. אווג’ו אספה שהגיע מרובי שפירא כדי להיבחן בחדרה גילה יכולת טובה במשחק שהיה שקול בין הצדדים. רגע לפני הסיום גולן עשה את ההבדל בבעיטה מהאוויר לרשת.

מנחם קורצקי (דן יידוב)מנחם קורצקי (דן יידוב)

מנחם קורצקי אמר: “זה משחק ראשון, רצינו לראות כמה דברים יותר מבחינת כושר, לתת לשחקני עוד אוויר. זה רחוק ממה שאנחנו רוצים אבל עובדים קשה ונמשיך לעבוד קשה. השחקנים שיבואו יוסיפו לנו איכות. ראינו דברים שעבדנו עליהם, יש עוד הרבה חלודה אבל מבחינת מה שעבדנו היה בסדר. היה חסר עוד המון, אבל לא מתרגשים. היה חשוב לפתוח ברגל ימין עם ניצחון”.

חדרה תקיים ביום שלישי משחק הכנה מול הפועל רמת גן ויממה לאחר מכן תצא למחנה האימונים בסרביה, שם היא תפגוש שתי יריבות מקומיות: ב-17 לחודש את גרפיקאר מהליגה השנייה וב-21 לחודש את העולה החדשה לליגה הראשונה, קולוברה.

מי שלא היה עם הקבוצה במשחק ההכנה הוא גוסטבו מרמנטיני שאמור היה לשוב מחופשה פרטית במולדתו, אך בסופו של דבר יגיע עצמאית ישירות למחנה בסרביה מספר ימים לפני שחבריו יצטרפו.

הכירו את גיאסי הרכש החדש של בית"ר ים

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל