הקרב על הקווים בין החברים הטובים, סלובודאן דראפיץ’ ושי ברדה, הסתיים בנוק אאוט לזכות מאמן עירוני קריית שמונה, שהביס הערב (שבת) 2:6 את מאמן הפועל נוף הגליל, בבכורה של האחרון על הקווים. 

“הגעתי בחמישי והשתדלתי לתת אנרגיות חדשות, זה לא עבד”, אמר ברדה המאוכזב. “לא אשתמש בתירוץ של האדום כי גם לפני לא שיחקנו טוב. הקבוצה צריכה להתחזק וגם ההנהלה יודעת את זה וזה היה חלק מהתנאי להגיע. אנחנו נתחזק, חד משמעית. זה לא משנה כמה אתה בודק את הקבוצה, היו רק שני אימונים וזה לא מספיק. יש סיטואציות שזה מצליח, היום זה לא היה המקרה”.

שי ברדה (חגי מיכאלי)שי ברדה (חגי מיכאלי)

“הקבוצה משחקת בקו 5 בהגנה הרבה זמן וזה לוקח זמן להתרגל לשינוי. אני לא מוריד מעצמי ואעשה הכל כדי להוציא את הקבוצה מהמצב הזה. לא ציפיתי לגן עדן, זה מאתגר. התעסקתם בעניין מול סלובו ואני יכול להגיד שרק ביומיים האלה הבנתי כמה למדתי ממנו וכמה זה קשה לדעת לנהל צוות. עבדנו יחד 10 שנים ויצאנו לדרך חדשה. מאחל לו את כל ההצלחה. אני מקווה שאני אוציא את המועדון לדרך חדשה”.

“זה נחמד ויפה, אלו שלוש נקודות מאוד חשובות אבל התוצאה קצת מוגזמת כי לא שיחקנו הכי טוב שיש”, אמר בכנות דאפיץ’ בסיום. “ניצלו מצבים ואמרתי שהמשחק חשוב כדי לברוח מהתחתית ולהיות למעלה. אנחנו שמחים על שלוש הנקודות”.

סולבודאן דראפיץ' (חגי מיכאלי)סולבודאן דראפיץ' (חגי מיכאלי)

“היחסים עם שי? הכי טובים שיש”, הוסיף מאמן ק”ש. “אני מאחל לשי הכי טוב שיש, הוא אחד אנשי המקצוע הטובים בארץ, היום אנחנו ואני ניצחנו ואני מקווה שיהיה לו שבוע הבא יותר מזל מהיום”.

על המטרות להמשך סיפר: “התוכניות שלנו הן בשלישי גביע מול מכבי ת”א ואז בית”ר ירושלים בליגה. צריך כמה שיותר נקודות כדי לברוח מהתחתית ואם זה יספיק לפלייאוף עליון אני אהיה הכי שמח שיש. אני מקווה שנישאר במאבק ואז זה נקודה לפה ונקודה לשם”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה