אם מישהו היה מספר להפועל חדרה בתחילת העונה שהיא תשיג שתי נקודות אחרי שני משחקים מול מכבי חיפה והפועל באר שבע, היא בטח הייתה לוקחת זאת בשתי ידיים, אבל בכל זאת, תחושות מעורבות במועדון. מצד אחד, שמחים מכך שלקחו את הנקודות מול שתיים מהגדולות של הליגה, אך אחרי שכבר החזיקו ביתרון כפול אמש (ראשון) בטרנר אחרי 15 דקות עם בליץ מפתיע, בקבוצה חשים פספוס מה-2:2 מול הדרומיים וגם הביעו תסכול כלפי צוות השיפוט.

בחדרה לא אהבו, בלשון המעטה, את השריקות ״הקטנות״ של השופט שלום בן אברהם במהלך המשחק וגם הגיבו לכך בסיומו: ״יש תמיד נטייה ללכת עם הקבוצות הגדולות, זה צריך להיות שווה בשווה כי לא חיפה ולא ב״ש צריכות את הסיוע מהשופטים. הרבה יותר קל לשרוק לטובתן עבירות שלא צריכות להישרק ובסוף מובילות לשערים, הלחץ מהקהל משפיע על השיפוט באופן חד משמעי״, סיפרו. 

אביאל בן חמו עם הכדור (איציק בלניצקי)אביאל בן חמו עם הכדור (איציק בלניצקי)

למרות זאת, מטבע הדברים, החדרתים שמחים מהחיבור שנוצר בקבוצה שעמדה ונלחמה בשני מחזורי הפתיחה ואף הצליחה לצאת עם הנקודות אחרי שני המשחקים הלא פשוטים שעלו עבורה בהגרלת פתיחת העונה.

מי שסחטו את המחמאות אחרי השוויון בטרנר הם מוחמד אוסמן ושובל גוזלן, כאשר האחרון עלה כמחליף עד עתה גם במשחקי גביע הטוטו אך הפעם פתח ב-11, בשל אי כשירותו המלאה של מוחמד גדיר, והחזיר עם שער ובישול ברבע שעה. ״מגיע לו, שחקן שעובד קשה וזה לא מובן מאליו שיש לנו שני חלוצים כאלה בסגל״, אמרו במועדון, שם גם החמיאו לאביאל בן חמו שקיבל את הקרדיט אחרי התלבטות בינו לבין גלעד אברמוב וכבש את הראשון. 

מוחמד אוסמן עם הכדור, דוידה פטרוצ'י רודף אחריו (איציק בלניצקי)מוחמד אוסמן עם הכדור, דוידה פטרוצ'י רודף אחריו (איציק בלניצקי)

״עצם זה שאנחנו חוזרים מאוכזבים הביתה גם אחרי המשחק מול מכבי חיפה וגם לאחר באר שבע, מראה כמה העבודה שעשינו הייתה טובה״, הרחיבו בקבוצה. החדרתים נאלצו להסתדר ללא הקפטן מנשה זלקה שנדבק בקורונה, והצטרף למקסים פלקושצ׳נקו ועומר פדידה הפצועים. פלקושצ’נקו עורך בתקופה האחרונה אימוניים אישיים ומגביר את הקצב, כאשר דקות הבכורה שלו העונה עשויות להגיע מול הפועל ירושלים ביום ראשון, משחק אותו הגדירו בקבוצה כחשוב לא פחות משני המחזורים בראשונים, שכן מדובר בקבוצה מה״ליגה שלה״.

מה לגבי חלון ההעברות שייסגר בשלישי? בחדרה עדיין מקווים לצרף את האקס פרדי פלומין שהתיר חוזה בטורקיה, אך הכל תלוי כאמור בצמצום הסגל. בחדרה יש כעת 24 שחקנים והמטרה היא למצוא קבוצה לרועי זיקרי שהגיע רק הקיץ למועדון, כאשר הפועל פתח תקווה והפועל כפר סבא מעוניינות בו. בני יהודה עדיין צריכה להחליט האם ללכת על סקו דומבויה, שהגיע אליהם להתרשמות לאחרונה.

עומר דנינו אמר לאחר המשחק: ״יש הרבה דברים טובים לקחת מההתמודדות. מן הסתם כל קבוצה שמובילה 0:2 בדקה 15 מצפה לקחת את שלוש הנקודות, יש הרגשה של פספוס אבל זו נקודה חשובה שניקח אותה הלאה. אנחנו מאוד מאמינים בעצמנו. אנחנו באים לנצח בכל משחק ולא משנה איפה זה ומול מי. רוצים להמשיך להתקדם ביכולת וגם שיגיעו ניצחונות. לחץ? זה חלק מהמשחק וחלק מהכיף כי לשחק מול קהל ואווירה כזו זה מדהים ובשביל זה אנחנו משחקים כדורגל״.

יוג'ין אנסה ודיא לבאבידי במאבק (איציק בלניצקי)יוג'ין אנסה ודיא לבאבידי במאבק (איציק בלניצקי)