הפועל באר שבע תפתח הערב (חמישי, 21:00) את דרכה באירופה, כאשר תתארח בבולגריה אצל ארדה קרדז’לי במסגרת הסיבוב השני במוקדמות הקונפרנס ליג. לקראת המשחק, מאמן האדומים רוני לוי ערך מסיבת עיתונאים יחד עם חלוצה החדש של הקבוצה יוג’ין אנסה.

רוני לוי אמר בתחילת דבריו: “ב”ש עושה מסורת מצוינת בשנים האחרונות ורק בשנה האחרונה עשתה הישגים מאוד-מאוד יפים, יש לנו משחק קשה מאוד נגד יריבה טובה מאוד והמטרה שלנו היא כמובן לעבור שלב”.

על הלחץ לקראת המשחק: “לחץ בכדורגל קיים כל הזמן. אנחנו בתחילת העונה, יש לנו הרבה שאיפות והרבה מטרות, יש לנו את ארדה הבולגרית שהיא קבוצה טובה מאוד, אנחנו יודעים שמשוכה קלה זו לא תהיה, אנחנו מגיעים במוכנות מאוד גבוהה ונעשה את המקסימום לתת לקהל בבית לשמוח ולעלות שלב. אנחנו יודעים שזה משחק אחד מתוך שניים ורוצים להביא תוצאה טובה לגומלין בארץ. אנחנו רוצים לחזור עם תוצאה טובה ולהכריע את המשחק בארץ אצלנו. כמו שאמרתי, היריבה חזקה וזה הולך להיות גם פה משחק קשה מאוד וגם בארץ משחק קשה מאוד”.

רוני לוי (רדאד ג'בארה)רוני לוי (רדאד ג'בארה)

על השחקנים שנמצאים לרשותו: “הסגל לא הושלם, אנחנו עדיין עובדים על לחזק את הקבוצה במספר עמדות, אבל השחקנים שיש ברשותי טובים מאוד, יש לנו קבוצה טובה מאוד ואני סומך עליהם ב-100% שיעשו את העבודה. כל מי שהגיע לבולגריה מוכן ומזומן ונקווה שיישאר ככה אחרי האימון”.

על היכרותו עם היריבה: “לבולגרים יש את המאמן ניקולאי שהוא מאמן מצוין, קבוצה מאוד מאומנת, מאוד מאורגנת מבחינה טקטית, עם הרבה שחקנים איכותיים, קבוצה שהגיעה לגמר גביע בבולגריה וסיימה במקום הרביעי עם הרבה שחקנים איכותיים, אנחנו מכירים אותם לחלוטין”.

חלוצה החדש של הקבוצה יוג’ין אנסה אמר: “אני חושב שב-3-4 השנים שאני בישראל אני רואה את ב”ש כל הזמן בליגה האירופית מתחרה, אני רואה שלמועדון הזה יש את ה-DNA להתחרות באירופה, ניקח כל משחק צעד-צעד, נראה איך יהיה”.

יוג'ין אנסה (רדאד ג'בארה)יוג'ין אנסה (רדאד ג'בארה)

איך הוא מרגיש במועדון: “הכל נהדר, אנשים נהדרים, כשהגעתי המאמן, השחקנים, ההנהלה, כולם היו מאוד טובים אליי, הכל מקצועי ואני אוהב את זה כי גם אני מקצוען. כל שחקן מקצוען רוצה לנצח ולכן אני מתאים מאוד”.

האוהדים מצביעים במנויים

במועדון מבירת הנגב פתחו את מכירה המנויים לקהל הרחב ובתוך 3 שעות נמכרו כ-1,000 כרטיסי מנוי. לא מן נמנע שעד פתיחת הליגה, אוהדי באר שבע ירכשו את כל המנויים שהוצעו למכירה, מה שייחשב להישג מבחינת אלונה ברקת ואנשי המועדון.

צפו בפרק ה-3 של טרנספר מרקט בחלון