בהפועל באר שבע ממשיכים בהכנות לקראת משחק הליגה הקרוב ביום ראשון נגד מכבי פתח תקווה, אותו מגדירים בעל חשיבות גדולה, לאחר הניצחון האחרון על מכבי חיפה בסמי עופר. בתום משחק האימון אתמול נגד הפועל ראשון לציון (0:1) השחקנים קיבלו יום חופש וימשיכו את ההכנות מחר (שישי).
 
במועדון יודעים שניצחון על המלאבסים הוא חשוב ביותר מאחר ומדובר במבחן שאם יעמדו בו בהצלחה, יוכלו ליצור רצף ולשמור על המקום הראשון בטבלה. "חייבים ליצור המשכיות אחרי הניצחון נגד מכבי חיפה, אחרת לא עשינו כלום", אמרו בקבוצה. 

שחקני הפועל באר שבע חוגגים (עמרי שטיין)שחקני הפועל באר שבע חוגגים (עמרי שטיין)

במשחק האימון נגד ראשון לציון רוב השחקנים הציגו יכולת חלשה, אך בין הבודדים שהרשימו היה הקשר דוד קלטינס, שהסכים לקצץ בשכרו לאחר שהבין כי אם ישחק יוכל להרוויח בעזרת הפרמיות משכורת גבוהה יותר, מאשר בכל מועדון אחר. 

במשחק האימון לא לקחו חלק אריאל הרוש, דור מיכה, איתן טיבי ושגיב יחזקאל. השוער יחזור רק בעוד חודש והוא עדיין מסתובב עם תומך, אך השלושה בספק ליום ראשון בדגש על מיכה. יחזקאל ערך אימון עם צוות הכושר כשעה לפני משחק האימון. גם חאתם עבד אלחמיד בספק, אבל יש אופטימיות לגבי כשירותו, בעוד איאד אבו עביד, שקיבל שבחים על יכולתו בנבחרת, כשיר ונמצא בכוננות. בלי קשר, בבאר שבע עשויים לעלות במשחק הקרוב במערך של שלושה בלמים, מערך אותו תרגל רוני לוי אתמול.

צפו: החתונה של יונתן כהן