הישג גדול לאלונה ברקת והפועל באר שבע. קצת יותר מחודש מאז שנפתחה מכירת המנויים לעונת 21/22, למעלה מ-10,000 מנויים נמכרו ובקצב הזה, כל המנויים למשחקי העונה הקרובה ייחטפו. רק אתמול (רביעי) אחר הצהריים נפתחה מכירה לקהל הרחב וכל אותם אוהדים שחיכו בסבלנות הסתערו וזה מבטיח עונה מסקרנת וחמה באצטדיון טוטו טרנר. "הקהל נותן אמונה בברקת ומצביע ברגליים, זה לא מובן מאליו כאשר הקורונה עדיין כאן ומשפיעה כלכלית על כולם", אמר אחד האוהדים ל-ONE. 

בינתיים, בהפועל באר שבע סיימו את ההכנות לקראת המשחק החשוב הערב (חמישי) ב-21:00 נגד ארדה קרדז'אלי הבולגרית בקונפרנס ליג. רוני לוי הזהיר את חניכיו בעיקר מהתקפות המתפרצות של הבולגרים, כאשר בתדרוך הווידאו ביקש משחקני האגפים לגלות אחריות. בבאר שבע רוחשים הרבה כבוד לקבוצה הבולגרית, שתגיע עם הרבה התרגשות למעמד חדש לגמרי מבחינתם וזה אמור להקשות עוד יותר על השחקנים באדום. 

אלונה ברקת (רדאד ג'בארה)אלונה ברקת (רדאד ג'בארה)

"זאת הולכת להיות משוכה מאוד קשה, יותר ממה שחושבים", אמרו בבאר שבע, "אמנם ארדה לא שיחקה מעולם באירופה, אבל יש לה כלים טובים והיא סיימה את הליגה בעונה שעברה במקום מחייב מבחינת איכות. אנחנו רוצים וחייבים לעבור, זה תלוי בנו. אם לא נבוא בגישה הנכונה ונקל ראש ביריבה שנחשבת לנחותה מאיתנו על הנייר – נשלם ביוקר". 

אריאל הרוש (האתר הרשמי של הפועל ב"ש)אריאל הרוש (האתר הרשמי של הפועל ב"ש)

מאמן הקבוצה רוני לוי ימשיך עם מרבית ההרכב שפתח נגד מ.ס. אשדוד בגביע הטוטו. השינוי היחידי כאמור הוא אריאל הרוש על חשבונות של עומרי גלזר. כזכור, הרוש לא נכלל בסגל במשחק נגד אשדוד בגלל שהשחרור הבינלאומי שלו מהירנביין הגיע באיחור של שעה. אחת הדאגות שיש בצוות המקצועי היא עמדת המגן השמאלי, שעדיין לא מאוישת במגן שמאלי טבעי. דוד קלטינס אמור לפתוח בתור המגן השמאלי אחרי שעשה עבודה טובה מאוד נגד אשדוד. 

דוד קלטינס (אורן בן חקון)דוד קלטינס (אורן בן חקון)

הרכב משוער: אריאל הרוש, איאד אבו עביד, מיגל ויטור, איתן טיבי, דוד קלטינס, מריאנו בריירו, רועי גורדנה, רמזי ספורי, יוג'ין אנסה, אלטון אקולטסה ואיתי שכטר.