תפנית דרמטית. פחות מ-24 שעות לאחר ההודעה של בית”ר ירושלים לפיה הושג פתרון בנושא הכלכלי והמועדון ניצל מפירוק, מ.ס אשדוד שלקחה חלק עיקרי מאוד בכך לפי הודעת בית”ר, הוציאה היום (רביעי) הודעה רשמית משלה ובה התנערה מקבלת זכויות הרכישה על ירדן שועה ואביאל זרגרי תמורת כ-5.5 מיליון ש”ח.

מאז ההודעה של בית”ר על כך שהמועדון ניצל בזכות אותו הסכם, הנושא הפך בוער בכדורגל גם מצד השחקנים המדוברים שרצו לקבל הבהרות לגבי מצבם. אשדוד הודיעה: “בהמשך לפרסומים מאמש, מועדון ספורט אשדוד מודיע כי לא תהיה כל עסקה מכל סוג שהיא עם מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים לרכישה או לקבלת אופציה של מי משחקני בית"ר. מ.ס אשדוד מאחלת הצלחה למועדון הכדורגל בית"ר ירושלים”.

למעשה, גורמים בכירים בכדורגל, כולל אנשי משפט, הבהירו לבית”ר ואשדוד שהעסקה לא תהיה מאושרת בכל מקרה. כלומר, גם אם היא כשרה, היא לא תעבור ולא יהיה לה אישור רשמי לצאת לפועל.

ירדן שועה (עמרי שטיין)ירדן שועה (עמרי שטיין)

מוקדם יותר היום, ל-ONE נודע כי זרגרי פנה באמצעות עורך דינו רועי רוזן, לבית”ר ירושלים ועורך דינה רוני מוזסון, על מנת לקבל הבהרות בנוגע להסכם - מה הוא כולל מול אשדוד, מה ההשלכות הכלכליות ומה קורה במידה שהוא נמכר לצד רביעי. זרגרי מתנגד לכל הסכם לא חוקי בעניינו. בבית”ר הבהירו מצידם שאין בהסכם כדי להשפיע על הזכות של זרגרי לעבור לכל קבוצה בכל שלב שהוא, זאת בכפוף להסכם שלו מול בית”ר, אשר לא יכולה לחייב אותו לעבור לקבוצה כלשהי. הקשר הצעיר גם ביקש לקבל העתק של ההסכם בין בית”ר לאשדוד ולראות את כל הדברים הקשורים להסכם.

ארגון האוהדים “שער האריות” הוציא הודעה בנושא: “אוהדים יקרים, צריך לעשות הכל בכדי למנוע מההסכם הבלתי חוקי למכור את זכויות השחקנים שלנו לג’קי בן זקן. אנחנו מגיעים היום להתאחדות לכדורגל למחות כנגד אישור ההסכם. אם ההסכם יאושר נגיע למחות גם מול ביתו של יושב ראש ההתאחדות לכדורגל אורן חסון ומול ביתה של יושבת ראש הבקרה התקציבית הגב׳ סיגלית סייג. קוראים לכל מי שבית”ר חשובה לו להצטרף להפגנה, היום בשעה 15:30 במשרדי ההתאחדות לכדורגל באצטדיון רמת גן”.

קרסטאיץ' וטננבאום לקראת משחק הגביע
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה