בימים האחרונים מתנהל משא ומתן בין שתי קבוצות רכישה אמריקאיות, שהחליטו לנסות לחבור לקבוצה אחת שתהיה בעלת השליטה בבית”ר ירושלים. זו שיטה אמריקאית ידועה ומקובלת. 

המו”מ בין שתי קבוצות הרכישה עדיין מתנהל, כשהמטרה היא לסכם על איחוד בכדי לרכוש את בית”ר. גורם המעורב בניסיון לאחד בין שתי קבוצות הרכישה אמר ל-ONE: “זו סיטואציה אפשרית, מתנהל מו”מ בנושא, עושים הכל בשביל לרכוש את בית״ר”.

רמי פירו, יועץ אסטרטגי שיושב בצוות המו”מ בין קבוצת הרוכשים הפוטנציאלית שמנסה להתאחד לבין בית״ר ירושלים, אמר: “קבוצת הרוכשים מעוניינת להעביר לידיה את מועדון הכדורגל בית”ר באופן מיידי. ישנה אפשרות ריאלית כי לקבוצה יצטרפו גורמים נוספים, אוהבי ישראל ואוהבי ירושלים, שכל מטרתם היא לסייע למועדון לשחזר את ימיו היפים. מכירת בית״ר לגורמים אלו תזניק את הקבוצה קדימה ותשיב את האור לפניהם של קהל האוהדים הגדול והטוב בישראל, אשר שבע מכישלונות”.

רמי פירו (אלי סבתי)רמי פירו (אלי סבתי)

פירו המשיך: “על משה חוגג להיות גמיש ככל הניתן על מנת להוציא לפועל את העסקה. ביצוע מיידי של העסקה תסייע לנו לפעול מיידית ולהציל את הקבוצה של המדינה מירידה לליגה הלאומית. חלון העברות של חודש ינואר עלול להסתיים ועושה רושם שאנו, אוהדי בית”ר, נראה מצד אחד עזיבת שחקנים מובילים ומנגד אי צירוף שחקנים שיחזקו את הקבוצה ויסייעו לה, לא רק להישאר בליגה, אלא להיאבק על מקום בפלייאוף העליון. אם חלילה בית״ר ירושלים תרד ליגה, הרי שזו תהיה צלקת לכל גורם במועדון המפואר ויום קשה לכלל אוהדי הכדורגל בישראל”.

יחד עם זאת, בבית״ר מפגינים אופטימיות זהירה בנוגע למו״מ המתקיים בנושא רכישת המועדון ומתפללים שזה יקרה וזאת בכדי למנוע קריסה כלכלית של הקבוצה.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה