משה חוגג נכשל כשלא הצליח להעביר את אביאל זרגרי לשום קבוצה בליגת העל. למעשה, בשום שלב הקשר לא היה סגור בשום קבוצה ואף היה רחוק מכך, גם ביום האחרון של חלון ההעברות.

אף אחת מהקבוצות לא התרשמה שזרגרי שחקן שובר שוויון, למרות היותו כישרוני. נראה שגם אם חוגג היה סוגר עם אחת מהקבוצות, זרגרי עצמו לא בטוח כלל שהיה רוצה לעבור קבוצה בשלב הזה. חוגג חשב שזה ייצור תחרות בין המועדונים הגדולים וכך יעלה את מחירו של זרגרי, אבל בסופו של דבר המשחק שהוא שיחק התנפץ לו בפנים.

משה חוגג (אורן בן חקון)משה חוגג (אורן בן חקון)

במכבי חיפה שמעו את המחיר ומההתחלה אמרו שהם לא בעניין, בעוד גם לאור העובדה כי מוחמד אבו פאני נשאר לבסוף. גם הפועל ב"ש, למרות הקירבה של אלונה ברקת לחוגג עמו ביצעה מספר עסקאות בעבר, יצאה מהמשחק לאור הסכומים שדרש חוגג, שלא היו ריאליים.

במכבי ת"א היו מוכנים לשלם 1.5 מיליון אירו על חצי מכרטיסו של זרגרי ולא הסכימו לשלם יותר מכך, כאשר חוגג מבחינתו חושב שזרגרי שווה יותר ולא היה מוכן להתגמש. בסופו של דבר, חוגג בטוח שימכור את הקשר בינואר לחו”ל בהרבה כסף, ובינתיים הכישרון הצעיר נשאר בבירה.

המועדון מהבירה, שנאלץ להודיע לבסוף על הישארותו של זרגרי, מסר את הגרסה שלו: “למרות שהצהרנו לא פעם שלכל שחקן יש תג מחיר, החליטה הנהלת בית"ר ירושלים לדחות את כל ההצעות שהתקבלו עד כה עבור אביאל זרגרי. בנוסף לעובדה כי השחקן עצמו רצה להישאר במועדון בו התחיל את דרכו בגיל 4 הקשבנו לרחשי האוהדים ולצרכים המקצועיים של הקבוצה. בימים האחרונים התנהל משא ומתן עם מספר קבוצות שהביעו עניין אמיתי באביאל, אך כאמור הוחלט שמספר 6 שלנו יישאר במועדון. כעת נתפנה לדאוג לחזרתו הקרובה למגרשים ולמאבקים בליגה”.