תג המחיר של אביאל זרגרי, קשרה של בית"ר ירושלים הוא כ-8 מיליון ש”ח, כאשר הבעלים משה חוגג רוצה למכור רק 50% מהכרטיס שלו. מבחינת הבעלים, השווי האמיתי של השחקן הוא 16 מיליון ש”ח. במקביל, הקשר קמסו מארה סיכם את כל התנאים שלו בבית”ר והושג גם אור ירוק מחוגג לצרפו. ההחתמה הצפויה של עשויה לקדם את מכירתו של זרגרי, כאשר עם חתימתו הרשמית של מארה בית”ר תצטרך להקפיא את סנטיאגו אוקמפוס או לנסות עד סוף היום (שלישי) להשאיל אותו.

חוגג סבור כי זרגרי יגיע רחוק מאוד ולכן זהו תג המחיר שהוא קבע עליו, כאשר לנגד עיניו עומד מה שקרה עם מנור סלומון. מבחינת בית"ר השחקן אמור לקבל בחודשים הקרובים דרכון זר והם מגדירים אותו כילד מדהים בעל כישרון ייחודי עם טכניקה, רגל שמאל טובה, אופי נהדר ולא שגרתי, ואף בנוי לתלפיות.

לכן בבית"ר סבורים שהם יכולים לקבוע תג מחיר כזה, ומבחינתם הוא לא כזה גבוה ביחס לפוטנציאל. גורמים בבית"ר סבורים כי למרות המרוץ נגד הזמן עד מחר בערב לסיום מועד ההעברות, הנאמן של הקבוצה מטעם חוגג, עו"ד איציק יונגר, יצליח למכור אותו. מכבי ת”א, כפי הנראה, היא הקבוצה הרצינית והחזקה ביותר במו”מ לגביו. 

ארווין קומאן לקראת הדרבי הירושלמי

נשאלת השאלה האם אלונה ברקת שכבר עשתה עסקאות עם חוגג תהיה זו שתיקח את הכישרון הצעיר? ובכן, ידוע שבב"ש נדהמו מתג המחיר. לגבי מכבי חיפה, הם קיבלו טלפון מאנשי בית"ר ירושלים, שהציעו להם את זרגרי. כאשר שמעו את תג המחיר אמרו בחיפה: “תודה, אנחנו לא במשחק, יש גבול לדרישות”, מה שהותיר את מכבי ת”א נכון לעכשיו כבודדה במערכה בנוגע לשחקן, אלא אם תתרחש הפתעה ביממה שנותרה ותחזיר את ב”ש או חיפה למשחק.  

גורמים המקורבים למו”מ אמרו בנושא הזה כי: “חוגג רוצה תג מחיר כזה אבל יודע שאף אחד לא ייתן לו. הוא גם כבר מבין שהוא יצטרך לרדת בדרישות ולתת תג מחיר נמוך יותר אם הוא רוצה למכור את השחקן תוך 24 שעות”. לגבי המרוץ של הקבוצות אומרים כי “הקבוצות משחקות פוקר, מבינות שהן צריכות לחכות לרגע האחרון ואז המחיר גם יהיה נמוך יותר בהתאם. כל אחת משחקת את המשחק. בסופו של דבר מי שיגיש את ההצעה בזמן הנכון וברגע הנכון ועם המחיר המדויק מבחינתו, יוכל לזכות בו. כל אחד פה מנסה לעבוד על השני”. השחקן עצמו עוד צריך להינעל על כך שהוא עוזב את בית”ר ירושלים אך מנגד גם ברור שהלחץ הגדול שמופעל עליו, יוביל לכך שהוא לא יוכל להגיד ‘לא’.