אחרי ה-0:3 הגדול על הפועל ירושלים בדרבי הראשון בליגה מזה 21 שנה, בית”ר ירושלים נערכת למשחק הבא שלה, כאשר תארח הערב (ראשון) ב-20:15 באצטדיון טדי את מכבי נתניה בנסיון לייצר מומנטום ולהתקרב לצמרת.

מאמן בית”ר ירושלים ארווין קומאן התייחס לניצחון בדרבי ולהכנות לקראת נתניה: “הקהל עזר לנו מאוד בדרבי, הייתה אווירה מדהימה וזה עוזר לשחקנים ברגעים קשים במשחק, אז אנחנו גאים מאוד בקהל ושמחים מאוד שהשגנו בשבילם ניצחון. המשחק הקרוב שונה, אבל בכדורגל מקצועני אתה צריך תמיד להיות טוב יותר מאשר במשחק הקודם, מתחילים ב-0:0 וצריכים להראות את אותו אופי כמו בדרבי, אבל זה משחק אחר כמובן, זה לא עוד דרבי. נתניה הפסידה במחזור הקודם, אז אני מצפה שהם יגיעו עם רעב גדול מאוד ומוכנות גדולה לטדי ואנחנו צריכים להכין את עצמנו טוב מאוד כמו במשחק הקודם, אבל זה משחק נוסף. אנחנו צריכים להראות את האיכויות שלנו כמו בדרבי”.

קומאן ויאנקוביץ' לקראת מכבי נתניה

מרקו יאנקוביץ’ התייחס לניצחון בדרבי ואמר: “התצוגה של הקהל הייתה יפה מאוד, זו הפעם הראשונה מאז שהגעתי שראיתי את הקהל בכמות הזאת וזה היה מאוד מיוחד עבורי. אתה מרגיש כמו שחקן אמיתי כשאתה משחק באווירה הזאת ואני מקווה שהקהל ימשיך לבוא במספרים האלה ואפילו יותר כי הם עוזרים לנו מאוד והם השחקן ה-12 שלנו”.

מרקו יאנקוביץ' (האתר הרשמי של בית"ר ירושלים)מרקו יאנקוביץ' (האתר הרשמי של בית"ר ירושלים)

המשחק הקרוב: “כבר שכחנו מהדרבי, היה נחמד וחגגנו את זה, אבל העונה ארוכה מאוד ואנחנו צריכים להתכונן טוב למשחק הקרוב שהוא קשה מאוד. אנחנו משחקים בבית, ובכדורגל אפשר לנצח, להפסיד ולסיים בתיקו, אבל אנחנו מכוונים ללא ספק לניצחון במשחק הזה עם גישה נכונה ורוגע, אבל כמובן שלא ניתן לאף אחד להגיע לטדי ולקחת נקודות בקלות”.

שחקני בית"ר ירושלים חוגגים בדרבי (חגי מיכאלי)שחקני בית"ר ירושלים חוגגים בדרבי (חגי מיכאלי)