בזמן שמשחקי הליגה נמשכים ומקומה לא מזהיר, הראש של בית”ר ירושלים נמצא בסימני השאלה הגדולים באשר לעתיד המועדון והערפל בו הוא נמצא. מי שאמורה לספק את התשובות לשאלות הרבות, היא יושבת ראש הבקרה התקציבית, סיגלית סייג.

מאז שנכנסה לתפקידה בחרה סייג בטקטיקה של שתיקה. באופן נדיר היא הסכימה לענות על שאלות של ONE, אך סיפקה לנו תשובות כלליות ולא בדיוק נתנה מענה לשאלות הרבות. בעוד סימני השאלה לגבי מה שקורה עם הקבוצה הירושלמית נמשכים, סייג ממשיכה לומר שעל פי התקנות היא לא יכולה למסור פרטים מעבר לכך, אך יש מאות אלפי אוהדים ושחקנים שמצפים לתשובות בלי כל החידונים שיש מתשובותיה של סייג.

יוסי מזרחי ודוד חוג'ה לפני הפועל ת"א

השאלות שהפננו ליושבת ראש הבקרה:

איך בית”ר ירושלים הגיעה למצב שבחודש ינואר היא דורשת מהשחקנים לקצץ 25 אחוז מהחוזים כי אין לה כסף לשלם?

האם הערבויות שיש למשה חוגג בבקרה ניתנות למימוש?

האם זה נכון שבגלל חקירת המשטרה והקפאת חשבונות וכו’ אי אפשר לממש חלק גדול מהערבויות?

האם ניתנו ערבויות בצורת מטבעות ביטקוין?

כיושבת ראש הבקרה, מה המסר שיש לך לומר לשחקני ומאות אלפי אוהדי בית״ר ירושלים לגבי מצב הקבוצה?

האם הקבוצה יכולה להגיע להליך פירוק?

חוגג דורש לקבל כסף על בית”ר, אם יהיו גופים שיהיו מוכנים לקחת את הקבוצה וההתחייבויות שלה ולא לשלם לחוגג ובכך למנוע את פירוקה, מה תעשי?

את שלמה בטיפול שלך בכל ענייני בית”ר ירושלים?

מה את עושה כדי להבטיח את המשך פעילות הקבוצה?

סיגלית סייג (רדאד ג'בארה)סיגלית סייג (רדאד ג'בארה)

התשובות שסיפקה סייג:

"הנחת העבודה היא שהבקרה אינה דורשת 100 אחוז בטוחות לכל תקציב, לכל קבוצה. כל קבוצה שואפת לנהל את תקציבה כפי שמאושר לה בתחילת עונה, ואמורה לנהל אותו באחריות, באופן שאם יש חריגות מהתקציב עליה לקבל החלטות שונות כדי להימנע מלהיכנס/להעמיק גרעון, ולדווח על כך לבקרה”.

“בחלון העברות נבחן התקציב וביצועו, ובהתאם כל קבוצה מציינת איך תממן את התקציב על שינויו, ככל שיהיו שינויים”.

“לגבי בטוחות, הבקרה לא יכולה לתת דיווח על הקף/סוג הבטוחות בידיה. כמו כן, כל ההסכמים המגיעים לידי הבקרה, מכל קבוצה שהיא, נשארים בידיה בלבד”.

“ע”פ התקנון, סעיף 15, כל קבוצה חייבת להעביר לידי הבקרה דיווח מיידי, על כל אירוע פיננסי, המשפיע במהותו במעל 5 אחוז מתקציבה, ועוד מספר אירועים המפורטים בסעיף זה לדיווח מיידי”.

“מאחר והבקרה חייבת בשמירת סודיות, כמחויב מסעיף 9ג’ לתקנון, לא אוכל להשיב לשאלות ספציפיות בעניין”.

“לגבי רוכש לבית"ר - הבקרה אינה שותפה למו”מ עם רוכש כזה או אחר. ככל שתתגבש עסקה - מן הסתם תחויב להגיע לוועדה להעברת זכויות, או אז תיבחן לעומק על ידי כל החברים בוועדה”.

סיגלית סייג ומשה חוגג. צריכים תשובות (איציק בלניצקי, רדאד ג'בארה)סיגלית סייג ומשה חוגג. צריכים תשובות (איציק בלניצקי, רדאד ג'בארה)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה